×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Melbārdis: Vēl neesmu normāli izgulējies

foto: LETAfoto: LETA

Pieņemšanas, fotografēšanās, autogrāfi – pēc Soču olimpiskajām spēlēm tāda ir vicečempiona, bobsleja pilota Oskara Melbārža ikdiena. Vēl neesot paguvis pat kārtīgi izgulēties, taču – šī ir smagās medaļas vieglākā daļa.

“Baigi foršas sajūtas, izdevās arī uzvaru izmocīt,” sestdien pēc uzvaras Latvijas čempionātā divnieku ekipāžām “LA” teica Melbārdis. “Bija grūti sevi motivēt, jo emocijas ir tik nodeldētas pa sezonu. Gribas atslābināties un nedomāt par braukšanu. Bet nācās, puiši arī labi brauca – ar mazo Osi cīņa bija līdz pašām beigām. Žēl, ka Uģis nokrita, bet trase ir grūta šogad – citādāki profili. Tikai divus braucienus vakar nobraucām, jo bobi atnāca ar nokavēšanos.

Pēc atbraukšanas no Sočiem visu laiku ir dažādas pieņemšanas. Patīkami, ka mūs aicina ciemos. Atpūsties vēl nav sanācis, neesmu arī normāli izgulējies, jo katru rītu agri jāceļas. Beidzot vajadzētu ar čaļiem apsēsties un nosvinēt (medaļu).

Grūti pateikt, cik ilga būs pauze. Divas nedēļas mierīgi padzīvošu, bet aprīlī jāsāk nopietnāk gatavoties pirmajai nometnei. Galīgi atlaist nevar.

Skatos, ka mazā Oša un viņa stūmēju draudzenes ieradušās vienādās jakās. Malači, smuki izskatās. Mūsējās gan nav neko tādu izdomājušas. Varbūt nākotnē, vasarā ar peldkostīmiem (smaida).

Ar federācijas vadību nopietni vēl neesam parunājuši, bet prezidents (Jānis Kols) ir apņēmības pilns – viss notiek arī tālāk, sponsori paliek. Arī viņiem Soči devuši grūdienu. Prieks, ka mēs attaisnojām cerības.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+