×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
16. decembris, 2013
Drukāt

Melbārža četriniekam piektā vieta PK trešajā posmā

LETALETA

Latvijas labākā bobsleja pilota Oskara Melbārža ekipāža svētdien izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā četrinieku ekipāžām, sasniedzot otro labāko rezultātu otrajā braucienā.

Startējot tikai ar 17.numuru, Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā sasniedza otro labāko starta laiku un finišā par 0,32 sekundēm atpalika no šosezon ļoti veiksmīgi startējošā amerikāņa Stīvena Holkomba ekipāžas, ieņemot astoto vietu.

Savukārt otrajā nobraucienā Melbārža četrinieks uzrādīja otro labāko laiku un summā pakāpās par trim vietām.

Uzvaru izcīnīja Holkomba ekipāža, kurai latvieši zaudēja 0,30 sekundes.

Otro vietu negaidīti izcīnīja brita Džona Džeksona ekipāža, kas pēc pirmā brauciena atradās vien sestajā vietā, bet otrajā nobrauca ideāli un apsteidza gandrīz visus konkurentus, no Holkomba atpaliekot par 0,07 sekundēm.

Savukārt trešo vietu izcīnīja vācieša Maksimiljana Arnta pilotētais četrinieks, kas uzvarētājam zaudēja 0,25 sekundes.

Melbārdim tik zema starta vieta pirmajā braucienā bija, jo pirmajā etapā ekipāža tika diskvalificēta, kas neļāva atrasties augstāk kopvērtējumā.

Otrs Latvijas pilots Oskars Ķibermanis divnieku treniņā piedzīvoja smagu kritienu, kā rezultātā viņš nevarēja piedalīties abās šīs nedēļas nogales divnieku sacensībās. Tā kā Ķibermanim nav ieskaites treniņā ar četrinieka ekipāžu, viņš šajās sacensībās nestartēja.

Jau vēstīts, ka Melbārdis piektdien un sestdien abās divnieku sacensībās izcīnīja desmitās vietas.

Šīs bija pēdējās sacensības šogad – ar Jauno gadu sportisti atgriezīsies Eiropā, bet pēc četrām sacensībām būs pienākušas Soču olimpiskās spēles. Šogad katrā no Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) disciplīnām pa reizei viena Pasaules kausa posma laikā notiek divas sacensības.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā divniekie

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+