×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
12. februāris, 2012
Drukāt

Melbārža un Maskalāna četrinieki finišē sešniekā PK pēdējā posmā

Oskara Melbārža un Edgara Maskalāna pilotētās bobsleja četrinieku ekipāžas sestdien iekļuva labāko sešiniekā Kalgari trasē Kanādā notikušajā Pasaules kausa izcīņas pēdējā, astotajā, posmā.

Tāpat abi Latvijas piloti arī iekļuva sešiniekā sezonas noslēguma kopvērtējumā.

Melbārdis ar stūmējiem Helviju Lūsi, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā sasniedza piekto rezultātu, bet otrajā dalīja trešo laiku ar Maskalānu, kas summā ļāva pakāpties uz ceturto pozīciju.

Tikmēr Maskalāns un viņa stūmēji Raivis Broks, Uģis Žaļims un Intars Dambis braucienos sasniedza attiecīgi sesto un trešo rezultātu, bet summā palika sestajā pozīcijā.

Uzvaru sacensībās izcīnīja vācietis Manuels Mahata, kuram Melbārža ekipāža zaudēja 0,68 sekundes, bet Maskalāns atpalika par 0,81 sekundi.

Uzvarētājam 0,28 sekundes zaudēja otrajā vietā palikušais vācu pilots Maksimiljans Arnts, bet trešo vietu ieņēma krievs Aleksandrs Zubkovs, kurš jau atpalika par 0,41 sekundi.

Savukārt starp abām Latvijas ekipāžām palika kanādietis Lindons Rašs, kurš zaudēja 0,74 sekundes.

Šajās sacensībās nevarēja piedalīties Melbārža ierastais stūmējs Daumants Dreiškens, kurš divnieku sacensību pirmā brauciena startā piektdien guva kājas traumu un nav zināms vai viņš būs spējīgs startēt gaidāmajā pasaules čempionātā. Aizvadītajos mačos Dreiškena aizstājējs bija Strenga.

Kā ziņots, piektdien notikušajās divnieku sacensībās Melbārdis ieņēma sesto vietu, identisku pozīciju nodrošinot arī Pasaules kausa kopējā ieskaitē, Maskalāna ekipāža uzrādīja dalītu 16.labāko laiku, bet Žaļima ekipāža pirmajā braucienā finišēja 21.vietā un līdz ar to otrajam braucienam nekvalificējās.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc pēdējā posma Melbārdis apdzina Maskalānu, bet abi Latvijas sportisti apsteidza amerikāņa Stīvena Holkomba ekipāžu, kas Ziemeļamerikas posmos nepiedalījās, lai labāk sagatavotos pasaules čempionātam – Melbārdis ar 1216 punktiem ieņēma piekto vietu, bet par astoņiem punktiem mazāk bija Maskalānam.

Tikmēr par Pasaules kausa ieguvēju ar 1671 punktu kļuva Zubkovs, viņam 65 punktus zaudēja Arnts, bet Mahatas ekipāža palika trešā ar 1574 punktiem. Savukārt ceturto vietu ar 1418 punktiem izcīnīja krievs Aleksandrs Kasjanovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+