Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Melderis: Sievietēm dažreiz jāpasaka, ka frizūra nav kārtībā (7)

Kadrs no videoKadrs no video

Šīs nedēļas “Starp mums runājot” viesi diskutē par to, vai ir iespējams glābt izirstošas attiecības, un ja jā – kā to darīt.

Sarunu šovu skaties otrdienās 21:00 Lattelecom televīzijā STV.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. un ko tu lisijs, vispar vari apspriest !

  2. eksperti, paskatieties vispirms uz savam frizuram! jus esat tiesi tadi pasi , kurus jus apspriezat !!!!

  3. O,jā! Ja apstākļu sakritības pēc neesi sataisījusi frizūru, tad kas par kaifu, ja kāds nepaslinko to “iebāzt degunā”.

  4. Uz savu frizūru paskaties, labi?

  5. p ļūta vairāk kā ēdis.

  6. nu kas par ekspertu ,kas par domas lidojumu 🙂 mazliet jau sāk nogurdināt – attiecību eksperts , pasākumu vadītājs ,motociklists un visur viens un tas pats – reāls tukšums:)

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+