Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. decembris, 2014
Drukāt

Melnā cauruma bērni, matricas un hologrammas. 10 neprātīgākās zinātniskās teorijas (1)

1. Ekpirotiskais scenārijs

1no10
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Autors – Vilma Veldre

Tas ir alternatīvs skatījums uz izplatīto Lielā sprādziena teoriju (LST). Atšķirībā no LST, atbilstoši kurai Visums atradies singularitātes (vielas bezgalīgs blīvums un temperatūra) stāvoklī, ekpirotiskais scenārijs piedāvā divu visumu sadursmi, kā rezultātā radies mūsu Visums.

Pēc tās Visums izplešas vairākus miljardus gaismas gadus (līdzīgi kā LST gadījumā), kamēr iestāsies Lielās saspiešanās laiks. Šīs saspiešanās ātrums un enerģija tad radīs vēl vienu masīvu sadursmi un visums atdzims no jauna. Un tā šis cikls turpinās bezgalīgi.

 1. Ekpirotiskais scenārijs
 2. Baltie caurumi
 3. Tumšā enerģija – tā ir slepkavība
 4. Visums – matrica
 5. Visums – hologramma
 6. Melnā cauruma bērni Ideja pau
 7. Liels daudzums paralēlo visumu
 8. Visuma siltā bojāeja Šī teori
 9. Teorija par visu Teorija par
 10. Ceļošana laikā Ceļošana laikā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Neticami,, bet manuprāt ar domām ceļojums ir iespējams.

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+