Latvijā
Kriminālziņas

Melna diena ceļu satiksmē: traģiska avārija uz Ventspils šosejas 16

Aculiecinieka foto no twitter

Ziņa papildināta ar jaunāko informāciju

Melna diena ceļu satiksmē – šodien notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši vairāki cilvēki un ir bojāgājušie.

Trīs automašīnu sadursmē uz Ventspils šosejas netālu no Varkaļu kanāla gājusi bojā sieviete un mazgadīgs bērns.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, ieradušies negadījuma vietā, mediķi cīnījās par bērna dzīvību, tomēr viņu neizdevās glābt. Savukārt cietusī sieviete mediķu ierašanās brīdī jau bija mirusi.

Vēl trīs avārijā iesaistītie – divi vīrieši un sieviete – tika nogādāti slimnīcās, tostarp Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā. Cietušie guvuši traumas un tālākā palīdzība tiks sniegta slimnīcās.

Avārijā iesaistītas trīs automašīnas – “Mazda”, “Opel” un “Ford” markas auto. Avārijā gājušas bojā divas personas, kas atradās automašīnā “Mazda”. Viena automašīnā “Mazda” sēdošas persona ir cietusi, un miesas bojājumus guvuši arī automašīnu “Opel” un “Ford” šoferi.

Avārijas dēļ uz laiku tika slēgta satiksme.

Smaga avārija arī uz Vidzemes šosejas

Savukārt uz Vidzemes šosejas sadūries traktors un vieglais auto.

Kā, atsaucoties uz atbildīgajiem dienestiem, informē Latvijas Valsts ceļi, negadījums noticis uz A2 šosejas pirms Garkalnes viadukta.

Portāls Skaties.lv policijā uzzināja, ka izsaukums uz negadījuma vietu saņemts plkst. 10.35. Pēc sākotnējās informācijas avārijā cietuši divi cilvēki – “Audi” un traktora vadītāji.

LA.lv