Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. novembris, 2014
Drukāt

Melnais gads uz ūdeņiem: šogad lielākais noslīkušo skaits kopš 2008. gada (1)

Foto - la.lvFoto - la.lv

Glābēji no ūdenstilpnēm šogad izcēluši 149 noslīkušos, kas ir lielākais noslīkušo skaits kopš 2008.gada, kad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) apkopo šāda veida informāciju, informēja VUGD preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Starp noslīkušajiem deviņi bija nepilngadīgie. Lielākā daļa cilvēku dzīvību zaudēja vasarā.

“Jau šobrīd ir pārsniegts drūmais rekords, jo, piemēram, 2010.gadā kopumā, kad bija karsta vasara, no ūdens izcelti 146 noslīkušie. Arī šogad karstais laiks šo statistiku palielināja,” uzsvēra Gribuste.

Jau ziņots, ka vakar Burtnieku novadā Burtnieku ezerā atrasts noslīcis apmēram 65 gadus vecs makšķernieks. Ugunsdzēsēji arī atrada apgāzušos laivu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāievieš fotoradari, tad cilvēki neslīks, nepakļūs zem auto un nepīpēs.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+