×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. decembris, 2015
Drukāt

Melnais Mēness Lilita un baltais Mēness Selēna – kā atšķiras un ietekmē cilvēku? (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Astroloģijā pieņemts, ka Saules atrašanās noteiktā zodiaka zīmē cilvēka dzimšanas kartē norāda uz viņa rakstura iezīmēm, to, kā cilvēks izpaudīsies, pratīs parādīt sevi citiem. Bet Mēness atrašanās zodiaka zīmē katra cilvēka kartē atklāj to, kas citu acīm ir slēpts – cilvēka jūtu pasauli, attieksmi pret dzīvi un citiem un arī to, kas katram spēj sniegt drošības un stabilitātes izjūtu.

Ar ko cilvēkam nāksies sastapties un kādas grūtības pārvarēt dzīves laikā, astroloģijā nosaka pēc Mēness mezgliem (sk. publikāciju ”Astronomijas un astroloģijas avīzē 2013”) un arī pēc Melnā Mēness, ko sauc par Lilitu, un Baltā Mēness jeb Selēnas. Lilita un Selēna ir divi sajūtu aspekti, kas saistīti ar cilvēka sirdsapziņu un viņa likteni.

Melnais Mēness Lilita raksturo cilvēka ego izpausmes – kaislības, vēlmi citus sāpināt vai izmantot savās interesēs. Lilitas atrašanās konkrētā zodiaka zīmē cilvēka dzimšanas kartē brīdina par tām sfērām, kurās paši varam piedzīvot vilšanos un ciešanas. Bet Baltais Mēness Selēna norāda uz tām jomām, kurās spējam rīkoties cēlsirdīgi, ar vēlmi padarīt pasauli labāku. Selēnas atrašanās vieta dzimšanas kartē parāda tās sfēras, kur tiekam sargāti un dāsni apbalvoti. Var teikt, ka katrā cilvēkā ir daļiņa no Dieva (Selēna) un daļiņa no Velna (Lilita), un tikai uz paša cilvēka sirdsapziņas, kurai no tām ļaut realizēties.

Dažkārt astroloģijā Selēnu sauc arī par sargeņģeli, kas palīdz un sargā. Abi šie Mēneši ir savstarpēji saistīti, jo tas, kā astroloģiskajā kartē tie atrodas attiecībā viens pret otru, noteiks cilvēka likteņa vieglumu vai sarežģītību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. man darbā ir viena mellā lilita, nu tik mella, ka baisi metas no viņas kapu darbiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+