×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
26. decembris, 2016
Drukāt

Melnajā jūrā visu diennakti turpinās plaša meklēšanas operācija (5)

Foto: RIA/Scanpix/LETAFoto: RIA/Scanpix/LETA

Melnajā jūrā pie Sočiem, kur svētdienas rītā notika Krievijas militārās lidmašīnas avārija, aiznesot 92 cilvēku dzīvības, visu diennakti turpinājusies meklēšanas un glābšanas operāciju, kurā iesaistīti vismaz 3500 glābēji, vēsta BBC.

TU-154 veda slavenā armijas muzikālā ansambļa dalībniekus un reportierus uz koncertu Sīrijā, un visi 92 tiek uzskatīti par bojāgājušiem. Ziņu par iespējamajiem izdzīvojušajiem nav. Pirmdiena Krievijā izsludināta par sēru dienu.

Meklēšanas grupas, kurās darbojas arī 139 nirēji, visu nakti strādājusi trīs maiņās, un kopš operācijas sākuma atrasti 11 cilvēku ķermeņi un 154 lidmašīnas atlūzas, medijiem pavēstījis Krievijas aizsardzības ministrs Igors Konašenkovs.

Pārmeklējamā zona nu paplašināta no četriem līdz vairāk nekā desmit kvadrātkilometriem.

Pretēji iepriekš izskanējušiem paziņojumiem, Krievijas transporta ministrs Maksims Sokolovs tomēr pilnībā neizslēdz terorakta iespēju.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Interesanti, ko tur glābj 3000 glābēju? Atlūzas?

  2. tieši tā. Vai tiešām radības kronis- cilvēks 21. gs. nav spējīgs citādi risināt konfliktus’, nav spējīgs ieklausīties veselā saprāta balsī.

  3. Paskatījos Krievijas TV: visi sēro par bojāgājušajiem, pat valsts, un tīri cilvēciski to var saprast. Sāpes nešķiro tautības un valstis. Bet tajā pat laikā Sīrijā krievu lidotāji met bumbas uz civiliem objektiem, mājām un slimnīcām un arī tur iet bojā desmitiem un pat simtiem parastu civiliedzīvotāju. Tas krieviem liekas pašsaprotami un viņi par to nesēro. Atļauj, lai Putins to dara. Un tas notiek 21. gs! Sanāk divi standarti: par savējiem sērojam, bet par tiem, kuri citā zemē iet bojā no mūsu bumbām, nu par tiem nav ko sērot! Redziet, cik tālu pasaule aizgājusi no morāles vērtībām, kas taču visiem cilvēkiem ir vienādas. Jo cilvēka dzīvība taču ir vienādi vērta kā Krievijā, tā Sīrijā! Vai arī es kļūdos?

    • kā tu zini ka Sīrija tieši no Krievijas bumbām iet bojā visvairāk civiliedzīvotāji? redzeji? Obama pateica? un vai pasaulē tikai krievi slepkavo? man šķiet, ka ir netaktiski brīžos, kad notiek traģēdija un iet bojā cilvēki, sākt spriedelēt par morāles vērtībām un politiku… vienīgais ko varētu darīt – izteikt līdzjūtību boja gājušo tuviniekiem… un visas pārējās pārdomas atstāt citu rakstu komentāriem

      • Krievija Sīrijā Asada pretiniekus bumbo ar sevišķi precīzām bumbām ,kas nogalina tikai nevēlamos elementus,bet civiliedzīvotājus bumbas neskar,pat vairāk civiliedzīvotājiem krievu kara lidmašīnas nomet ar parašutiem maizi kā to darīja 1939.g. bumbojot Somu fašistus,bet glābjot somu proletariātu.

Draugiem Facebook Twitter Google+