Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

Melngalvju namu atvērs sabiedrībai (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Līdz ar prezidenta pārcelšanos uz Rīgas pili Melngalvju nams tiks atkal atvērts plašākai sabiedrībai un atgriezīsies Rīgas kultūras apritē, informē Rīgas pilsētas kapitālsabiedrības “Rīgas nami” komunikācijas un pārdošanas nodaļas vadītājs Edgars Arnītis.

Melngalvju nams piedāvās telpas kultūras un saviesīgu pasākumu rīkošanai. Tāpat Melngalvju nama telpas un ekspozīcijas būs atvērtas publiskai apskatei. Vienlaikus “Rīgas nami” rēķinās ar to, ka pēc Valsts prezidenta kancelejas pārcelšanās uz Rīgas pili varētu būt nepieciešams remonts un telpu pielāgošana centra jaunajām vajadzībām. Kā rakstīts, Valsts prezidents uz Rīgas pili varētu pārcelties nākamā gada sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai ta tik nodzivots, ka atkal jaremonte: ta jau, lai maksa agrakais irnieks pats.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+