Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
9. novembris, 2015
Drukāt

Melngalvju namu atvērs sabiedrībai (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Līdz ar prezidenta pārcelšanos uz Rīgas pili Melngalvju nams tiks atkal atvērts plašākai sabiedrībai un atgriezīsies Rīgas kultūras apritē, informē Rīgas pilsētas kapitālsabiedrības “Rīgas nami” komunikācijas un pārdošanas nodaļas vadītājs Edgars Arnītis.

Melngalvju nams piedāvās telpas kultūras un saviesīgu pasākumu rīkošanai. Tāpat Melngalvju nama telpas un ekspozīcijas būs atvērtas publiskai apskatei. Vienlaikus “Rīgas nami” rēķinās ar to, ka pēc Valsts prezidenta kancelejas pārcelšanās uz Rīgas pili varētu būt nepieciešams remonts un telpu pielāgošana centra jaunajām vajadzībām. Kā rakstīts, Valsts prezidents uz Rīgas pili varētu pārcelties nākamā gada sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai ta tik nodzivots, ka atkal jaremonte: ta jau, lai maksa agrakais irnieks pats.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+