×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. februāris, 2016
Drukāt

“Melo-M” dodas desmitgades tūrē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Atzīmējot radošās darbības 10. gadadienu, šajā ziemas un pavasara sezonā čellu trio “Melo-M” dosies koncertturnejā Latvijas pilsētās, klausītājiem piedāvājot gan jaunus skaņdarbus, gan visu laiku iecienītākās kompozīcijas no apvienības repertuāra. No 14. februāra līdz 9. aprīlim enerģiskais čellu trio uzstāsies Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Berģos, Siguldā, Cēsīs un Liepājā.

Desmit gadu darbības laikā čellu trio “Melo-M” no it kā nejaušas iniciatīvas pārtapis par vienu no vadošajiem Latvijas mūzikas kolektīviem un neformālu Latvijas mūzikas vizītkarti arī ārpus valsts robežām. Grupa apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, un starp citām līdzīgām čellu “crossover” apvienībām pasaulē pamanāma tās unikālā stila dēļ.

Talantīgo mūziķu trio, no kura sākotnējā sastāva apvienībā šobrīd muzicē tās dibinātājs un aranžējumu autors Kārlis Auzāns, tā pastāvēšanas laikā izdevis četrus albumus: “Melo M” (2005), kurā ir latviešu popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijas trim čelliem un sitamajiem instrumentiem, “Singalongs” (2007) – pasaules hitu versijas, “Around the World” (2009), kurā ir pasaules tautu populārāko dziesmu versijas. Grupas jaunākais albums “Phantasy Of The Opera” aptver pasaulslavenas opermūzikas tēmas.

Šā gada sākumā, atzīmējot karjeras laikā sasniegto, “Melo-M” saviem klausītājiem Latvijas pilsētās piedāvās īpašu un svinīgu atskatu uz paveikto. Koncertos skanēs publikas iecienītākie skaņdarbi no visām “Melo-M” koncertprogrammām, pieskaroties gan latviešu, gan pasaules popmūzikas un roka dziesmu versijām trīs čellu izpildījumā.

“Līdztekus klausītājus priecēs arī “Melo-M” interpretācijas par pasaules tautu mūzikas zināmākajām tēmām, opermūzikas skaņdarbi, televīzijas seriālu un pārraižu mūzikas tēmas,” vēsta grupa. Protams, koncertā ievērojama vieta būs atvēlēta arī “Melo-M” oriģinālkompozīcijām, kuru autors ir trio dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Kārlis Auzāns.

Līdzās koncertos daudz atskaņotām dziesmām īpaši šai turnejai “Melo-M” mūziķi sagatavojuši arī vairākas sen nedzirdētas kompozīcijas un gaidāmi arī vairāki pirmatskaņojumi.

“Ja palūkojamies desmit gadus senā pagātnē, droši varam secināt, ka laiks paskrējis nemanot, bet padarīts ir patiešām daudz – sagatavotas teju 10 dažādas programmas, katru gadu sniegti vairāki desmiti koncertu Latvijā, regulāri koncertēts ārzemēs – gan Eiropas valstīs, gan otrpus okeānam, Krievijas tālēs un pat Vidusāzijā. Pirms ejam tālāk, paveiktais ir jānosvin un vislabāk to paveikt kopā ar mums uzticīgajiem klausītājiem Latvijas pilsētās,” pauž “Melo-M” mūziķi.

 

Varbūt noder!

Koncerti

14. II 19.00 Jelgavas kultūras namā

4. III 19.00 Valmieras Kultūras centrā

5. III 19.00 Rēzeknē Latgales vēstniecībā “Gors”

10. III 19.00 Berģu Kultūras centrā

12. III 19.00 Siguldas novada Kultūras centrā

7. IV 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

9. IV 18.00 Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 12 – 18.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+