×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

“Melo-M” jaunā videoklipā aplido Rundāles pili (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Čellu trio „Melo-M” laidis klajā jaunu mūzikas videoklipu „I Will Wait”, kas tapis Rundāles pils vēsturiskajā vidē, no putna lidojuma vedot ceļojumā pa pils dārziem un satiekot tajā muzicējošus čellistus.

Grupas jaunais videklips tapis sadarbībā ar „Riga Films”. Tā izstrādē izmantota tikai viena kamera, turklāt klips tapis bez montāžas.

Mūzikas video veidots dziesmai „I Will Wait”, kas ir „Melo-M” versija par tāda paša nosaukuma grupas „Mumford and Sons” oriģinālskaņdarbu.

Klipā „Melo-M” mūziķi un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte, redzami, Rundāles pils parkā no putna lidojuma.

„Veidojot videoklipus allaž nepieciešama ideja, atbilstoša vide un īpašs skatījums. Šķiet, ka šeit ir visi trīs. Mēs bieži uzstājamies ārpus Latvijas, un katrs koncerts ārzemēs ir kā sava veida „Latvijas vizītkarte”. Tāds ir sanācis arī jaunais video, kas uzskatāmi parāda, ka Latvijā ir skaistas un vēsturiskas vietas, kas īpaši labi izskatās no neikdienišķa rakursa. Ārzemju viesi bieži brauc skatīties Rundāles pili, tas ir populārs brīvdienu galamērķis arī daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Tagad to var arī „aplidot”. Patīkamu skatīšanos,” teic „Melo-M” mūziķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brīnišķīgs parks! Paldies Lancmaņa kungam!

Draugiem Facebook Twitter Google+