×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2012
Drukāt

Mels Gibsons iekūlies jaunā skandālā

Amerikāņu aktieris un režisors Mels Gibsons iekūlies jaunā skandālā, atklātībā nonākot ierakstam, kurā viņš kliedz un sarunā rupjības scenāristam Džo Esterhasam, vēsta laikraksts “Daily Telegraph”.

Esterhass ar Holivudas zvaigzni viņa mājās Kostarikā strādāja pie scenārija filmai “The Maccabees” par Jūdejas ebreju varoņiem.

Gibsona dusmu uzliesmojumus savā telefonā “iPhone” ierakstījis Esterhasa 15 gadus vecais dēls.

Ierakstā dzirdams, ka Gibsons kliedz uz scenāristu: “Kāpēc man nav “The Maccabees” pirmais uzmetums? Ar ko, pie velna, tu nodarbojies?”.

Pēc tam aktieris savas dusmas vērš pret savu bijušo draudzeni Oksanu Grigorijevu. “Es pelnu naudu mazajai netīrajai m*****, kas mani ļaunprātīgi izmanto. Tāpat kā visi pārējie mātesp*****.”

Ierakstā dzirdamas arī neskaitāmas rupjību plejādes.

Esterhasa un Gibsona konflikts pēdējās nedēļās kļuvis publisks, pusēm nespējot vienoties par filmas veidošanu.

Presē nonākusi Esterhasa vēstule, kurā viņš Gibsonu apsūdz filmas veidošanas kavēšanā, saistot to ar aktiera antisemītiskajiem uzskatiem.

Gibsons noraidījis Esterhasa apsūdzības antisemītismā kā safabricētas muļķības.

Gibsons arī iepriekš nonācis mediju uzmanība centrā ar antisemītiskiem izteikumiem. 2006.gadā viņš tika aizturēts par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viņš centās aizbēgt no policistiem, lietoja necenzētus izteikumus, kā arī paziņoja, ka “ebreji vainīgi pie visiem pasaules kariem”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+