Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. oktobris, 2015
Drukāt

Mēmelē pazudušais makšķernieks atrasts noslīcis

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Bauskas novada Ceraukstes pagastā Mēmeles upē 17.oktobra vakarā pazudušais vīrietis svētdien atrasts noslīcis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vīrietis sestdien bija devies makšķerēt, taču mājās nebija atgriezies. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.17.56. Pārmeklējot gan upi, gan arī abus krastus, vīrieti sestdien atrast neizdevās, un meklēšanas darbi tika turpināti svētdien.

Ap plkst.12. svētdien, 18.oktobrī, upē atrastas vīrieša mirstīgās atliekas. Notikušā apstākļi tiek skaidroti.

Jūrmalā, Bulduros, 18.oktobrī arī atrasts noslīcis vīrietis. Vīrieša mirstīgās atliekas atrastas Lielupē, kādreizējās papīrfabrikas teritorijā. Notikušā apstākļi tiek skaidroti. Noslīkušā vīrieša vecums un personība nav zināma.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+