×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

Mēneša laikā akcijā “Meklējam sirdsmāsiņu” pieteiktas 860 bērnu māsas

Foto-LETAFoto-LETA

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā tiek atklāta akcija "Meklējam sirdsmāsiņu", kuras laikā noskaidros slimnīcas sirsnīgākās un atsaucīgākās bērnu māsas.

Mēneša laikā akcijā “Meklējam sirdsmāsiņu” pieteiktas 860 bērnu māsas no 22 Latvijas slimnīcām, aģentūru LETA informēja akcijas organizatori.

Kopumā akcijā saņemti vairāk nekā 2496 pacientu pieteikumi jeb balsojumi. Līdz šim visvairāk balsojumu saņemts par Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu māsām Oksanu Aleksejevu un Līgu Olbačevsku, Kuldīgas slimnīcas bērnu māsu Ingunu Valteri un Vidzemes slimnīcas bērnu māsu Inesi Bērziņu.

1089 pieteikumi saņemti elektroniski akcijas mājaslapā, bet 1407 pieteikumi iesniegti, aizpildot anketas slimnīcu nodaļās.

Kā ziņots, akcija “Meklējam sirdsmāsiņu” norisinās no 12.septembra līdz 12.decembrim, un šajā laikā ikviens var pateikt paldies jebkurai bērnu māsai par rūpēm un iejūtību, nobalsojot slimnīcu nodaļās, kur izvietoti informatīvie plakāti, pieteikuma anketas un balsošanas kastītes, vai arī akcijas mājaslapā “www.diena.lv/sirdsmasina”.

Akcijas noslēgumā 30 bērnu māsas tiks apbalvotas ar naudas prēmijām 500 latu apmērā un saņems atzinības rakstus no akcijas patroneses, Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas.

“Meklējam sirdsmāsiņu” iniciators un galvenais atbalstītājs ir ”Rietumu bankas” Labdarības fonds. Akciju atbalsta arī laikraksts “Diena” un SIA “Rimi Latvia”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+