×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. augusts, 2013
Drukāt

Mēneša laikā dubultojies bezmaksas “wi-fi” lietotāju skaits

Foto-LETAFoto-LETA

Šā gada jūlijā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, bezmaksas bezvadu internetu jeb “wi-fi” unikālo lietotāju skaits Latvijā dubultojies – to lietojuši 35 455 cilvēki, liecina SIA “Lattelecom” apkopotie dati.

“Wi-fi” lietotāju skaita pieaugums saistāms ar sekmīgu bezvadu interneta popularizēšanu Dziesmu svētkos, kā arī veiksmīgu sadarbību ar pašvaldībām, informējot iedzīvotājus par iespējām pieslēgties “wi-fi” punktiem bez maksas. Tāpat arī novērojama pakāpeniska iedzīvotāju ieraduma veidošanās izmantot bezvadu internetu.

Visaktīvāk jūlijā bezmaksas “wi-fi” lietojuši Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Rēzeknes un Valmieras iedzīvotāji. Patlaban visvairāk bezmaksas “wi-fi” punktu ir galvaspilsētā – vairāk nekā 450. Liepājā pieejami vairāk nekā 80 punkti, savukārt Jelgavā – vairāk nekā 60 punktu.

“Lielākais bezmaksas “wi-fi” popularitātes kāpums skaidrojams ar Dziesmu un Deju svētkiem, kuru atbalstītājs bija arī “Lattelecom”, nodrošinot svētku dalībniekiem vairākas tehnoloģiskas priekšrocības, tai skaitā “wi-fi”. Liela nozīme ir veiksmīgajai sadarbībai ar pašvaldībām bezmaksas “wi-fi” teritoriju popularizēšanā – esam atklājuši “wi-fi” soliņus Rīgā, Valmierā, Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā un Jūrmalā. Nākamajā nedēļā, 8.augustā, “wi-fi” teritoriju atklāšana notiks Ventspilī un 13.augustā – Daugavpilī,” norādīja “Lattelecom” komercdirektore Kerli Gabriloviča.

“Lattelecom” dati liecina, ka arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju novērtē interneta lietošanu bez maksas mobilajās ierīcēs. Vidēji viens bezmaksas “Lattelecom” “wi-fi” lietotājs pieslēdzas bezvadu interneta punktiem līdz četrām reizēm mēnesī.

Kopumā Latvijā atvērti vairāk nekā 2000 bezmaksas “wi-fi” punktu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+