×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. septembris, 2014
Drukāt

Mēneša laikā pārsteidzoši augusi Sudrabas partijas popularitāte (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba uzrunā klātesošos tautas kustības "No sirds Latvijai!" biedru sanāksmē, kurā informē par kustības mērķiem un veido nozaru darba grupas.

Mēneša laikā vairāk nekā divas reizes palielinājusies bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas vadītās partijas “No sirds Latvijai” popularitāte – no 3,4% augustā līdz 7,8% septembrī. Par to liecina LNT un SKDS veiktā jaunākā socioloģiskā aptauja.

Saskaņā ar jaunāko LNT un SKDS aptauju populārākās partijas statusu saglabā “Saskaņa” ar teju 19,7% aptaujāto atbalstu, kas ir par 0,7 procentpunktiem vairāk nekā augustā.

Ar 15,1% seko “Vienotība”, kuras atbalstītāju skaits mēneša laikā audzis par 0,2 procentpunktiem.

Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) septembrī atbalsta 10,6% aptaujāto. No Saeimā pārstāvētajām partijām ZZS ir piedzīvojusi visstraujāko atbalsta kritumu, salīdzinot ar augustu, kad par to bija gatavi balsot 13,6% aptaujāto.

Par nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK septembrī bija gatavi balsot 9,5% respondentu salīdzinājumā ar 9% mēnesi iepriekš.

Latvijas Reģionu apvienību (LRA) šomēnes gatavi atbalstīt 2,5% respondentu, Latvijas Krievu savienību – 1,1%, par ekspremjeru partiju dēvēto “Vienoti Latvijai” – 1%, bet Einara Repšes vadīto “Latvijas attīstībai” – 0,9% vēlētāju.
Pārējās partijas, kas kandidē 12.Saeimas vēlēšanās, saņēmušas 0,5% vai vēl mazāku aptaujāto atbalstu. Joprojām liels ir neizlēmušo skaits. Par ko balsot nezina 16,5% respondentu, bet gandrīz 13,7% neplāno iet vēlēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Laikam tāpēc, ka cilvēki ir uzzinājuši, ka viņa draudzējas ar Krievijas izlūkdienestiem?

 2. Nevis pārsteidzoši augusi Sudrabas popularitāte, bet pārsteidzoši augusi žurnālistu aģitācija par šo dāmu masu mēdijos. Mēnesi atpakaļ par viņu rakstīja un runāja visai pieticīgi, bet šodien pilnas visas avīzes un TV ēters. Kāda neredzama roka diriģē šo kampaņu un žurnālisti kā sulaiņi paklausīgi pilda šo pasūtījumu. Īpaši centīgi ir LETAs, LA un LNT žurnālisti, iespējams, ka no lielās “ziedotāju” naudas arī šiem kaut kas atlec. Un kur tad vēl Kaktiņš ar savām aptaujām un lielajām gaišreģa un pareģa spējām! Pajautājiet, lai viņš pastāsta, kāpēc SC VIENMĒR, ar maziem izņēmumiem, šajās aptaujās ieņem pirmo vietu? Tikai retais aizdomājas, ka tā varbūt ir visprastākā aģitācija, lai vienkārši nodrošinātu bijušo ekskomunistu varas pēctecību valstī.

 3. Vai kāds va pateikt, kāds ir Sudrabas kristītais vārds? Pati ir atzinusies, ka pieņēmusi krievu ticību, un tas nozīmē, ka viņai ir dots pravoslāvu vārds. Citādi nedrīkst. Un tur jābūt īstam, “kanonizētam” – kā Praskovja, Matrjona, Vasiļisa, Ļudmila, Jekaķerina u.t.t. Pat krievu mūsdienīgie vārdi tur neder – kā Žanna, Sņežana, Ilona, Alla… Tātad – kāds ir Sudrabas īstais, kristītais vārds? Sudraba to nekad nav teikusi, bet pirms vēlēšanām tauta to taču drīkstētu zināt?

  • Vēsture atkārtojas – līdzīgs gadījums jau reiz Latvijas vēsturē pieredzēts:
   Pareizticīgo priesteris Indriķis Straumīte Baloža pāriešanu pareizticībā velāk attēloja šādi: Kad Balodis bija apsūdzēts par ļaužu musināšanu, viņš Bībeli padusē aizgāja pie mācītāja Treija. Viņš uzskaitīja visus luterāņu garīdznieku netikumus, norādīdams uz viņu neticību, nolaidību, slinkumu, varmācību, uzpūtību un nepieejamību, pēc tam atšķīra Bībeli un nolasīja viņam priekšā Eceķiela grāmatas 34. nodaļu, kur runā par neuzticīgiem ganiem, kas ēd avju taukus un ģērbjas ar viņu vilnu, bet avis negana. Tad viņš aiztaisīja grāmatu un sacīja: “Debess un zeme zudīs, bet nezudīs neviens vārds, ne mazākā rakstu zīmīte no šis grāmatas. Jūs neticat, ka manis lasītais lēmums rakstīts priekš jums? Neredzamais Dieva pirksts jau uzvilcis kļūmīgos vārdus «Svērts, svērts un par vieglu atrasts». Es nevaru jūs pārliecināt, bet drīz izrādīsies, vai uz jums attiecas pravieša vārdi par neīstiem ganiem, kas gana ne viņiem uzticētās avis, bet paši sevi”. No Treija Balodis aizgāja taisni pie bīskapa Filareta, izstāstīja viņam visu un izsacīja vēlēšanos pāriet pareizticībā. Ю.Ф. Самаринъ. Записки православного латыша Индрика Страумита (1840-1845). Окраины России. Прага: 1868, Вып. 2.)

 4. Vai nu par Sudrabu vai 8.sarakstu,citu variantu nav

 5. Jādod Sudrabai iespēja sevi apliecināt

 6. Cilvēkiem līdz kaklam ir jau Vienotība ar visu koalīciju!

 7. Pareizi,Hari! Iespējami ir tikai Vienotības IKP procentpunkti!

 8. ko paši sēsim – arī pļausim, tikai sarunājam, ka pēc gada arī – nevienu sliktu vārdu par Sudrabas kompāniju!

 9. Nav fiziski iespejami sadi raditaji.

Draugiem Facebook Twitter Google+