×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
31. janvāris, 2014
Drukāt

“Mēness aptieka” Kuldīgā plāno pārtraukt strādāt diennakts režīmā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Februārī aptieku tīkla “Mēness aptieka” aptieka “Alter” Kuldīgā, Liepājas ielā 37, plāno pārtraukt darboties diennakts režīmā, portālu “LA.lv” informēja aptieku tīkla pārstāve Zaiga Barvida.

Aptieka Kuldīgā darba dienās darbosies līdz plkst.22, nodrošinot kuldīdzniekiem iespēju nepieciešamos medikamentus iegādāties arī vēlās vakara stundās.

“Mēs esam izanalizējuši aptiekas darbu naktīs vairāk nekā pusgada garumā un secinājām, ka kuldīdznieki medikamentus iegādājas vēlās vakara stundās, nevis naktī. Pēc plkst. 22 aptiekā vidēji 2,7 cilvēki iegādājas medikamentus, turklāt šie vēlā vakara pirkumi tiek veikti laika posmā no 22-24,” skaidro aptieku tīkla īpašnieces AS “Sentor Farm aptiekas” valdes locekle Alla Čudovska.

Pēc viņas sacītā, diennakts aptieku uzturēšana ir dārga, nerentabla, bieži vien saistīta ar riskiem, daudz problēmām, tai skaitā, ar farmaceitu trūkumu, speciālistu pārslodzi, drošības un citiem apsvērumiem.

“Kurzemes reģionā vēl diennakts aptiekas ir Tukumā, Ventspilī un Jūrmalā, tādā lielā pilsētā kā Liepāja iedzīvotāji ir atteikušies no šī pakalpojuma tieši tā iemesla dēļ, ka pietiek ar aptiekām ar pagarināto darba laiku. Ja Kuldīgas pašvaldība uzskatīs, ka tai ir nepieciešama diennakts aptieka, mēs izskatīsim variantus, kā turpināt darbu jau ar pašvaldības atbalstu,” saka Čudovska.

Aptieku tīklā “Mēness aptiekas” darbojas septiņas diennakts aptiekas – piecas Rīgā, pa vienai Siguldā un Ogrē.

“Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS ” Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas vietējā holdingā AS “Repharm”. Aptieku tīkls, apvienojot 177 aptiekas Rīgā un reģionos, ir viens no vadošajiem nozarē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+