×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Mēness cikli ietekmē ikdienas gaitas. Kas par tiem jāzina? (2)

2. Jauns Mēness

2no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Laiks, kad dvēsele un līdz ar to organisms atrodas latentā, pasīvā stāvoklī. Ļaudis ir nekomunikabli, vairāk ierāvušies sevī. Šajā periodā labāk nenozīmēt kolektīvas tikšanās un svinības. Fiziskā plānā samazinās smadzeņu apgāde ar skābekli, palēninās nervu sistēmas reakcijas. Būtībā visi procesi noris slēpti, nerodot ārēju izpausmi.

Astrologi, kuri savas zināšanas mēdz pasniegt poētiski, intuitīvā līmenī, šo periodu saista ar pirmelementu Zemi, kas simbolizē matēriju. Dvēsele it kā atrodas matērijas gūstā. Taču, no otras puses, tas ir laiks, kad viss sākas. Tādēļ šo periodu saista arī ar jaunavīgo un neskarto grieķu dievieti Artemīdu – dievieti, kas simbolizē neskarto dabu. Dabai, tāpat kā dvēselei, šajā periodā jāpamostas, jāgūst impulss tālākai attīstībai.

Līdz ar to jauna Mēness periods slēpj sevī lielas potenciālas iespējas, kuras nepieciešams apzināt, lai viss turpmākais Mēness cikls būtu sekmīgs. Praktiskā darbā šajā laikā vairāk ieteicams nodarboties ar plānošanu, sākuma došanu turpmākajiem notikumiem.

  1. Divas galvenās planētas
  2. Jauns Mēness
  3. Augošs Mēness Senatnē šo Mēness fāz
  4. Pilns Mēness
  5. Dilstošs Mēness

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nemaz nelasīju rakstu. Jau pirmajā teikumā pieļauta milzu kļūda – ne Saule, ne Mēness nav planētas. Kāpēc lai es ticētu pārējam, kas te uzrakstīts?

Draugiem Facebook Twitter Google+