×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Mēness cikli ietekmē ikdienas gaitas. Kas par tiem jāzina? (2)

5. Dilstošs Mēness

5no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pēc “vasaras” pilnbrieda emocijas un dvēseliskais dilst līdz ar Mēnesi. Šajā periodā ieteic pabeigt iesākto, vairāk nodarboties ar ikdienas lietām. Tā kā izturēšanās vairs nav pietiekami emocionāla, cilvēkos jūtams it kā nogurums, ļoti grūti ir nokārtot dažādas darīšanas, sevišķi pa telefonu. Tas, ka cilvēki emocionālā ziņā ir neaizsargāti, ikdienas plānā noved pie cilvēku neaizsargātības psiholoģisku pāridarījumu priekšā. Ja šādu pāridarījumu robeža ir pārsniegta, var sekot emocionāls izvirdums, histērija, pēc kura cilvēks ir galīgi zaudējis spēkus.

Vislabvēlīgākais laiks dažāda veida enerģētiskajiem vampīriem un melnajiem magiem. Ne velti senatnē šo periodu saistīja ar gorgonu Medūzu, kuru uzskatot vien cilvēks pārvērtās akmenī. Sevišķi bīstamas šajā ziņā ir pēdējās divas dienas pirms jaunā Mēness, kas veltītas burvju un raganu aizgādnei sengrieķu dievietei Hekatei un ir ar pašām tumšākajām naktīm. Tādēļ dilstoša Mēness laikā sevišķi nepieciešams spēt turēties pretī visāda veida ļaunumam. Taču visam ir divas puses – ja pietiek spēka, šis periods ir piemērots arī, lai maģiskās izdarības izlietotu labiem mērķiem.

  1. Divas galvenās planētas
  2. Jauns Mēness
  3. Augošs Mēness Senatnē šo Mēness fāz
  4. Pilns Mēness
  5. Dilstošs Mēness

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nemaz nelasīju rakstu. Jau pirmajā teikumā pieļauta milzu kļūda – ne Saule, ne Mēness nav planētas. Kāpēc lai es ticētu pārējam, kas te uzrakstīts?

Draugiem Facebook Twitter Google+