Meņģelis uzvar Eiropas “Open” čempionāta posmā kvadracikliem Ķegumā 0

Latvietis Edgars Meņģelis svētdien uzvarēja Ķeguma mototrasē “Zelta zirgs” notikušajā Eiropas “Open” čempionāta posmā kvadracikliem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Pirmajā braucienā Meņģelis 18 apļu summā par 11,005 sekundēm apsteidza Olli Koskelu no Somijas, bet pēc 55,848 sekundēm sekoja Maiks van Grinsvens no Nīderlandes.

Arī otrajā braucienā labāko trijnieks bija nemainīgs, Meņģelim somu braucēju 17 apļu summā apsteidzot par 35,385 sekundēm, bet van Grinsvals latvietim zaudēja minūti un 24,490 sekundes.

Tikmēr desmito vietu pirmajā braucienā izcīnīja Valters Dišlers-Kirilko, kurš tika apsteigts par apli, 12.vietā ierindojās Raivis Sootē, 13.pozīcijā sekoja Ralfs Reinfelds, 16.vietu izcīnīja Jānis Saldavs, uzreiz aiz viņa sekoja Dairis Virkstenis, 20.pozīcijā ierindojās Endijs Bernics, bet vienu vietu zemāk finišēja Kristaps Veinbergs. Savukārt uz starta neizgāja Rinalds Dišlers-Kirilko.

Otrajā braucienā V.Dišlers-Kirilko ierindojās astotajā vietā, Veinbergs sekoja desmitajā pozīcijā, Soortē finišēja 11.vietā, Saldavs ieņēma 15.pozīciju, Bernicam 18.vieta, bet Reinfeldam un Virkstenim attiecīgi 22. un 23.pozīcija starp 24 ieskaiti guvušajiem sportistiem. R.Dišlers-Kirilko. uz starta atkal neizgāja.

Posma summā Meņģelis ieņēma pirmo vietu un ieguva 50 kopvērtējuma punktus, bet V.Dišlers-Kirilko ierindojās astotajā vietā. Sootē ieņēma desmito pozīciju, Veinbergs ierindojās 14.vietā, Saldavs ieņēma 16.pozīciju, Reinfelds tika klasificēts 19.vietā, Bernics ierindojās 21.pozīcijā, Virkstenis sekoja tūdaļ aiz viņa, bet R.Dišlers-Kirilko pie ieskaites punktiem netika un tika ierindots 28.pozīcijā.

Eiropas “Open” kvadraciklu čempionātā Ķegumā risinājās trešais no četriem posmiem.

Pirms šī posma čempionāta kopvērtējumā Meņģelis ieņēma 16.vietu. Savukārt pirmos ieskaites punktus šajā posmā ieguva V.Dišlers-Kirilko, Veinbergs, Soortē, Saldavs un Virkstenis.

Ķeguma trasē septembra beigās risināsies arī prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.