Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
10. septembris, 2014
Drukāt

Merkele aicina nekavējoties piemērot Krievijai jaunās sankcijas (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Vācijas kanclere Angela Merkele trešdien aicinājusi nekavējoties piemērot Krievijai jaunās sankcijas.

Vienlaikus kanclere norādīja, ka jaunās sankcijas vienmēr var tikt atceltas, ja pamiers Austrumukrainā būs noturīgs.

“Pašreizējās situācijas gaismā (..) mēs tagad aicinām publicēt sankcijas. Es ceru, ka mēs drīz to nolemsim,” uzrunājot Vācijas likumdevējus, paziņoja kanclere.

Jau vēstīts, ka Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis ir vienojušās par jaunu sankciju kārtu pret Krieviju, bet tās vēl nav ieviestas. Sankcijas stāsies spēkā tikai pēc tam, kad būs publicētas ES oficiālajā žurnālā.

Merkele pauda pārliecību, ka ES ir jāpastiprina spiediens pret Krieviju, lai tā sekmētu konflikta noregulējumu Austrumukrainā.

Kanclere norādīja, ka sankcijas varētu tikt atceltas gadījumā, ja tiks ievēroti visi Ausrumukrainas pamiera vienošanās punkti. Ja ieroči Austrumukrainā apklusīs, Vācija būs pirmā, kas aicinās sankcijas atcelt, viņa piebilda.

Sankcijas “tiek ieviestas tikai tad, kad no tām nevar izvairīties”, norādīja Merkele.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. jā!laikam iebaidīta!

  2. To Pūķinu vajag spiest kā prusaku.

  3. Kādas sankcija, kad Merķeles bremžu dēļ Putins jau Dombasā….

  4. End’zel,dosim vi’niem ‘s’nabi “‘par br’ivu””un n’edo’sim “”pa’giras”‘l’ap’i’t.Tas vien’igais,kas var iedarboties…Donbas’a darbojas ‘s’i sist’ema!

  5. … Viltigi … Sads pazinojums Merkelei neko nemaksa … bet pierada, ka Vacija ir spiesta beidzot reaget, jo tiek izoleta Eiropa ar savu pasivo nostaju Ukrainas situacija, un kas lidz sim ir metusi enu uz Merkeles divkosigo politiku pret Austrumeiropu …

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (2)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+