Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
10. septembris, 2014
Drukāt

Merkele aicina nekavējoties piemērot Krievijai jaunās sankcijas (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Vācijas kanclere Angela Merkele trešdien aicinājusi nekavējoties piemērot Krievijai jaunās sankcijas.

Vienlaikus kanclere norādīja, ka jaunās sankcijas vienmēr var tikt atceltas, ja pamiers Austrumukrainā būs noturīgs.

“Pašreizējās situācijas gaismā (..) mēs tagad aicinām publicēt sankcijas. Es ceru, ka mēs drīz to nolemsim,” uzrunājot Vācijas likumdevējus, paziņoja kanclere.

Jau vēstīts, ka Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis ir vienojušās par jaunu sankciju kārtu pret Krieviju, bet tās vēl nav ieviestas. Sankcijas stāsies spēkā tikai pēc tam, kad būs publicētas ES oficiālajā žurnālā.

Merkele pauda pārliecību, ka ES ir jāpastiprina spiediens pret Krieviju, lai tā sekmētu konflikta noregulējumu Austrumukrainā.

Kanclere norādīja, ka sankcijas varētu tikt atceltas gadījumā, ja tiks ievēroti visi Ausrumukrainas pamiera vienošanās punkti. Ja ieroči Austrumukrainā apklusīs, Vācija būs pirmā, kas aicinās sankcijas atcelt, viņa piebilda.

Sankcijas “tiek ieviestas tikai tad, kad no tām nevar izvairīties”, norādīja Merkele.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. jā!laikam iebaidīta!

  2. To Pūķinu vajag spiest kā prusaku.

  3. Kādas sankcija, kad Merķeles bremžu dēļ Putins jau Dombasā….

  4. End’zel,dosim vi’niem ‘s’nabi “‘par br’ivu””un n’edo’sim “”pa’giras”‘l’ap’i’t.Tas vien’igais,kas var iedarboties…Donbas’a darbojas ‘s’i sist’ema!

  5. … Viltigi … Sads pazinojums Merkelei neko nemaksa … bet pierada, ka Vacija ir spiesta beidzot reaget, jo tiek izoleta Eiropa ar savu pasivo nostaju Ukrainas situacija, un kas lidz sim ir metusi enu uz Merkeles divkosigo politiku pret Austrumeiropu …

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+