×
Mobilā versija
Brīdinājums +2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. septembris, 2015
Drukāt

Merkele aicina vāciešus būt vienotiem, risinot imigrācijas krīzi (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien aicināja vāciešus atjaunot valsts atkalapvienošanas garu, kāds tika izjusts 1990.gadā, lai šodien risinātu izaicinājumu integrēt simtiem tūkstošiem bēgļu un imigrantu.

“Vācijas vienotība, dabiski, bija ļoti īpaša,” savā iknedēļas interneta radio uzrunā pirms valsts atkalapvienošanas 25.gadadienas svinībām 3.oktobrī pavēstīja Merkele.

Viņa atzina, ka pašreizējā bēgļu straume un valsts apvienošana ir divas ļoti dažādas lietas, taču no kara un nabadzības bēgošo cilvēku integrēšana prasīs līdzīgus pūliņus no visas vācu sabiedrības.

“Vispārējā noskaņa, kad mēs saskaramies ar lielu uzdevumu, ar kuru mēs varam tikt galā, ir atcerēties, kā to darīt,” sacīja Merkele.

Atbilstoši Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) datiem šogad Eiropā, šķērsojot Vidusjūru, ieradušies vairāk nekā 430 000 nelegālo imigrantu, no viņiem 309 000 – Grieķijā.

Viņu lielākā daļa necenšas palikt Itālijā vai Grieķijā – pirmajās ES valstīs, kuras viņi sasniedz -, bet dodas tālāk uz Vāciju, kur valsts patvēruma meklētājiem nodrošina dāsnus pabalstus un sociālās garantijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Frau Merkele – steidzami samazini pabalstus – ar vakardienu – un nekā – tikai teltis kādā īpašā vietā, ūdeni un maizi. Bez pabalstiem. Katram iebraucējam – jautājums – ko dosi, kāds labus no tevis mūsu zemei!

 2. Vai Mutter Theresa ierosina Vacijas apvienosanos ar “islama valsti ” ?
  Kadu rezultatu Mutter Theresa sagaida nakosajas velesanas ?

 3. Merkalei būs jāatkāpjas. Šai sievietei un vispār sievietēm NAV VIETAS POLITIKĀ, JO NAV POLITISKĀS DOMĀŠANAS!!
  Nevar būt tā!
  Personu brīva kustība no valsts uz valsti nenozīmē nekontrolēta kustība. Ja jūsu ģimene dzīvo dzīvoklī, jūs un jūsu ģimenes locekļi varat brīvi pārvietoties pa dzīvokli , pie jums vakarā var arī ienākt kaimiņš un jūs varat aiziet pie kaimiņa, bet mājas kāpņu telpas durvīm ir koda atslēga, dzīvokļu durvīm ir šleperatslēgas un tas viss lai bomži un narkomāni no ielas nevarēt brīvi pārvietoties pa jūsu dzīves telpu, lai viņi nevarētu pieiet pie jūsu ledusskapja un izēst jūsu sarūpētos krājumus, lai viņi nepievāktu no jūsu mājas aptieciņas visas miega zāles un kuņģa pilienus, lai viņi neriktētos uz gulēšanu jūsu meitas gultā. Jūs varat viņam palīdzēt uz ielas ziedojot, jūs varat palīdzēt iemācot amatu, jūs varat palīdzēt pamācot viņu, bet jūs nevarat izmitināt viņu savā mājoklī. Izmitinot viņu savā mājoklī uz visu gatavu, jūs viņam atņemat motivāciju darīt ko pašam.

 4. Vai zurnalisti ierakstija, ka Merkele atzist, ka 30 % ‘beglju’ nemaz nav no Sirijas un tie ir problema!!!! un , ka Vacija Merkeles reitings, nemakuliga beglju jautajuma risinasanas rezultata, ir krities uz 26 % – viszemakais visa vesture…. Vaciessi [ar visu savu pechitlera vainas mentalitati] ari sak dumpoties… kas ir loti reta paradiba realaja Vacija

 5. KAS VĀCIJAI LIEK BĒGĻIEM MAKSĀT TIK LIELUS PABALSTUS????????? VĀCIJU MERKELES KUNDZE LAIKAM GRIB IZPUTINĀT!?? VAI VISAM NAV SAVA ROBEŽA??? KAD ŠITĀ SĒRGA TIKS APTURĒTA??? CIK ILGI TIE SISEŅI PLŪDĪS PĀRI ES ROBEŽAI TĀDĀ SKAITĀ???????? TAS TAČU IR VĀJPRĀTS, KAS TAGAD NOTIEK AR EIROPU!????????????? KO ROBEŽAS ATVĒRĒJI GRIB PANĀKT!?? KĀPĒC ES LĪDERI NECĪNĀS AR ŠĪS NELAIMES CĒLOŅIEM, BET IETIEPĪGI UZSPIEŽ CITĀM VALSTĪM ŠOS CILVĒKUS!!! TAD VAJAG PATEIKT, KA MĒRĶIS IR EIROPAS SAVIENĪBAS SAGRAUŠANA….

Draugiem Facebook Twitter Google+