Mobilā versija
-3.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Merkele: par notiekošo Ukrainā atbildīga ir Krievija (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas kanclere Angela Merkele piektdien pieprasījusi Krievijai beidzot izdarīt spiedienu uz prokrieviskajiem separātistiem Ukrainas austrumos, kā arī veikt starptautisku Malaizijas gaisa lainera katastrofas izmeklēšanu.

“Notikumi parādījuši, ka jābūt politiskam risinājumam, un par to, kas šobrīd notiek Ukrainā, pilnībā ir atbildīga Krievija,” sarunā ar žurnālistiem uzsvēra Merkele.

“Neredzu citu iespēju kā runāt ar [Krievijas prezidentu Vladimiru] Putinu,” piebilda kanclere. “Sadarbībā ir grūtības, kuras mums jāpārvar.”

Kā viņa atzina, pierādījumi liecina par to, ka “Malaysia Airlines” lidmašīna virs Ukrainas teritorijas tikusi notriekta.

“Tie, kas par to ir atbildīgi, jāsauc tiesas priekšā,” uzsvēra Merkele.

“Tagad ir svarīgi, lai, cik drīz vien iespējams, notiktu neatkarīga izmeklēšana,” sacīja Merkele. “Tam nepieciešama uguns pārtraukšana.”

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kad sāksi kaut ko darī – kaut vai griezties pie Francijas, lai nepārdod uzbrukuma triecienkuģus Mistral? Pārējais ir pļāpa…Darbos klusums…

  2. Nav vērts pat pievērst uzmanību tam, ko paziņo kaut kāda Merkele.

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+