Horoskopi un mistika
Ezoterika

Mērķtiecība un izlēmīgums. Kā tas sadalās starp zodiaka zīmēm0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Kam ir, kam nav

Pārliecība par saviem spēkiem, uzņēmīgums un mērķtiecība ir ļoti nozīmīgas rakstura īpašības, kas nepieciešamas gan privātajā dzīvē, gan darbā. Dažām zodiaka zīmēm šīs īpašības piemīt vairāk, dažām mazāk.

Auns

Auns ir īsts panākumu paraugs, lai gan viņš ne vienmēr ir pietiekami takstisks un pieklājīgs. Lai sasniegtu mērķi un nenomaldītos sīkumos un sānceļos, Aunam ir svarīgi zināt precīzu galamērķi.

Vērsis

Vērsis ir neuzvarams un neapturams, ja tas skar viņa labklājību. Viņam rūp tikai savas personiskās intereses.

Dvīņi

Dvīņu priekšrocība ir ļoti labu ideju radīšana, lai gan ne vienmēr viņiem ir skaidra stratēģija, kā tās īstenot. Dvīņi ir brīvdomātāji, un tas viņiem labi palīdz nestandarta situācijās.

Vēzis

Tā kā Vēzis necieš grūtības, tas apgrūtina viņa ceļu uz karjeras virsotnēm. Taču Vēža pozitīvā īpašība ir izcila pacietība, un tā var atsvērt mērķtiecības trūkumu.

Lauva

Lauva ir pārliecināts, ka tam viss izdosies. Tāda pašiedvesma un rakstura stingrība ir ļoti noderīga izaicinājumu pārvarēšanā.

Jaunava

Kā stipra personība Jaunava skaidri nosprauž mērķi un dodas uz to. Tomēr azotē tai vienmēr būs arī rezerves plāns nebaltai dienai.

Svari

Svaru svārstīgums ir iemesls, kādēļ nereti nolaižas rokas. Tomēr pēc laika pārliecība par sevi atgriežas, un dzīve rit tālāk normālā gaitā.

Skorpions

Dzīves sacensībā tā ir gandrīz neuzvarama zodiaka zīme, jo nevairās grūtību un apzinās, ka tās tikai norūda.

Strēlnieks

Strēlnieka veiksmes pamatā ir viņa pārliecība, ka viss ir paveicams un ka pozitīva attieksme atvieglo dzīvi. Strēlnieks ir pati mērķtiecīgākā zodiaka zīme.

Mežāzis

Mežāzis ir liels gudrinieks un prot mācīties pats no savām kļūdām. Viņam piemīt arī īpašība atkārtoti ķerties pie darbiem, kuri nav izdevušies ar pirmo piegājienu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Brīvība un paša neatkarība Ūdensvīram ir tik svarīga, ka tās vārdā viņš kļūst gandrīz neuzveicams. Paša labklājības dēļ ir gatavs daudz ko paveikt.

Zivis

Zivis labprāt peld problēmām ar līkumu vai cer, ka laiks kā ūdens tās aizskalos. Dzīves pārbaudījumi Zivīm liek ciest, bet galu galā tās izpeld sveikā.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv