×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
13. februāris, 2018
Drukāt

Mērs: Izmantojām visas iespējas neļaut “Depo” būvniecību (11)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Visas iespējas neizsniegt būvatļauju lielveikala “Depo” būvniecībai Cukura ielā Jelgavā tika izmantotas, aģentūrai LETA pauda Jelgavas mērs Andris Rāviņs (ZZS).

Būvvalde jau esot izmantojusi visus iespējamos likumā noteiktos pamatojumus neizsniegt būvatļauju “Depo” veikala būvniecībai Cukura ielā 2. Rāviņš atgādina, ka procesā pēc investora ierosinājuma tika sākta tiesvedība.

Domes priekšsēdētāja pieminētā tiesvedība sākta 2016.gadā pēc tam, kad SIA “Auras centrs”, kura īpašumā iecerēts izbūvēt “Depo”, tiesā apstrīdēja domes lēmumu neizsniegt būvatļauju. Taču vēlāk uzņēmums savu prasību tiesā atsauca, iesniedzot apstiprināšanai uzlabotu lielveikala projektu, ko būvvalde arī akceptēja.

Par turpmāko rīcību attiecībā uz uzsniegto būvatļauju būvvalde un dome varēs lemt pēc 25.aprīļa, skaidroja Rāviņš.

25.aprīlī Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā paredzēts pēc būtības skatīt administratīvo lietu, kurā tiesa vērtēs triju aktīvistu grupu lūgumu atcelt Jelgavas domes lēmumu, ar kuru atstāta spēkā lielveikala “Depo” būvniecībai izsniegtā būvatļauja.

Tiesvedības gaitā zemesgabala īpašnieks – “Auras centrs” – tiesai iesniedza papildu lūgumu – atjaunot būvatļauju -, taču tiesa uzņēmuma lūgumu noraidīja.

Tāpat ziņots, ka triju iedzīvotāju grupu pieteikumi ar lūgumu atcelt Jelgavas domes lēmumus, ar kuriem atstāta spēkā lielveikala “Depo” būvēšanai izsniegtā būvatļauja, apvienoti vienā lietā. Iesniedzēji ir biedrība “Jelgavas attīstībai”, biedrība “Direct Impact” un Jānis Vaits, kā arī 23 iedzīvotāju grupa.

Iepriekš, 2017.gada 27.aprīļa domes sēdē, izskatot triju aktīvistu grupu lūgumus atcelt būvvaldes lēmumu un izdoto būvatļauju lielveikala “Depo” būvniecībai Cukura ielā 2, Lielupes krastā, dome būvvaldes lēmumu tomēr atstāja negrozītu.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. labāk tur vedīsim depo šķūņa piekritējus kakināt un būvvalde šiem paļs slaucīs .

 2. Pie mums Jelgavā suņu kakināšana ir aktuāls jautājiens.Pasta sala apbūvēta ar visādām izpriecu vietām.Tilts būtu labs,pa to suni labi pa taisno varētu aizvest izkakināt,bet to tak tev vairs neatļauj!
  Es divdesmit gadus tur .irsināju suņus,bet tagad nekā-manas cilvēktiesības un suņa dirsamtiesības aizskartas! Tagad ejam kakāt uz Lielupes otru krastu,bet ja tur uzgāzīs to dēļu veikalu,tad kur cilvēks lai savus suņus kakina?

 3. Rāviņa atbalstītā iecere cietusi neveiksmi, Depo tai vietā nevarēs būvēt.

 4. traucēs slaukt tautu Atbildēt

  rimiem un maksimām konkurents ar lētākām cenām nav vajadzīgs !
  Viens sieciņš rāviņam ir N reizes mazāks par ieguvumu no supercenām.

 5. Neesmu jelgavnieks un nezinu konkrētos apstākļus un iemeslus, kāpēc aktīvistu grupas iebilst pret veikala būvniecību. Taču man gan neliekas, ka DEPO tajā vietā būtu kas slikts. Tieši pretēji – DEPO ir labs un iecienīts tirdzniecības tīkls, tajā preces ir ievērojami lētākas nekā, piemēram, “Kuršos”, tuvējās apkārtnes iedzīvotāju vidū tas noteiktu kļūtu par iecienītu iepirkšanās vietu.

  • Iebilst dēļ konkrētās vietas – pilsētas vārti, centrs, upes mala, rekreācijas zona, netālu no pils, blakus privātmāju rajons. Tā nav vieta noliktavai. Atliku likām citas vietas, kur būvēt Depo.

 6. Bet, kā ar tiem Jelgavas iedzīvotājiem, kuri grib Depo tieši Cukura ielā 2, jo patreiz tur ir dubļu lauks un nesakopta pļava. Tiešām kaku vieta suņiem

 7. Tiesas lēmumā par būvatļaujas neatjaunošanu ir 6 argumenti, kas pamato nelikumības būvatļaujā un lokālplānojumā. Bet Rāviņam redz neesot bijis iemesla neizsniegt būvatļauju. Tukšas pļāpas!

 8. Varēs suņus vest kakināt !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+