×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Mērs Krauklis: alkotūrisms – svētība visas Latvijas ekonomikai (5)

Screenshot at 2017-07-26 09-51-18

Finanšu ministrijas publiskotie plāni straujāk celt akcīzes nodokli alkoholam un cigaretēm izraisījuši prognozējamu sašutumu gan starp grādīgā ražotājiem, gan pierobežas pašvaldībās, kuru budžetus pēdējos gados papildinājuši kaimiņvalstu alkotūristi.

Otrdien, 25. jūlijā, valdībā priekšlikums akcīzi celt straujāk atbalstīts, taču galavārds par to pieder Saeimai.

Pēdējos gados Igaunija strauji cēlusi akcīzes nodokli alkoholam, un tas izraisījis igauņu un somu alkotūrisma vilni Ziemeļlatvijā. Reģionā tas radījis vismaz 200 darba vietas. Igaunijas pierobežas pilsētiņā Valkā vien pēdējos gados atvērušies vismaz pieci alkohola lielveikali. Valkas mērs Vents Armands Krauklis uzskata, ka tā bijusi svētība ne tikai viņa novada, bet visas Latvijas ekonomikai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Atradushi gan ar ko pelniit…
  Kas, smadzenes…. ko citu dariit vai tad nevelk izdomaat?
  :(?

 2. KRAUKĻA DĒLS SĀKS DZERT DEGVĪNU UN NONĀKS LĪDZ BALTAJĀM PELĪTĒM, TAD ŠIS TIPS BEIGS PALAIST MUTI UN SĀKS STRĀDĀT! NEPELNIES AR MĒLI, BET AR GALVU! NENOLĀDI SAVUS BĒRNUS TĀ GVELZDAMS!

 3. Zigrīda Štelmahere Atbildēt

  Krauklis ir vienkārši apsēsts ar to prieku par alkohola izplatību!!! Citas darba vietas iedzīvotājiem nespēj izveidot un tik priecājas par šņabja veikalu tīkla paplašināšanu, kauns politiķim, kurš šādi “domā” par sava novada un valsts attīstību! Sen ir laiks demisionēt pēc šādu uzbāzīgu uzskatu atkārtotas demonstrēšanas!

 4. Krauklīts sēž ozolā,zelta kokles rociņā!

 5. mees maakam pashi sevi izniicinaat!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+