Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
25. septembris, 2013
Drukāt

Mērsragā brīdina par iespējamiem mēģinājumiem ievilināt bērnus svešās automašīnās

Foto: LETAFoto: LETA

Lauku ceļš no Mālpils uz Nītauri.

Mērsragā vairāki skolas vecuma bērni stāstījuši, ka sestdien, 21.septembrī, nepazīstami vīrieši, piedāvājot saldumus, mēģinājuši viņus ievilināt automašīnā. Bērnu vecāki par to ziņojuši Pašvaldības policijai, aģentūru LETA informēja Mērsraga novada pašvaldības policists Egils Bolmanis.

Trīs bērni, kuru vecums ir ap 10 gadiem, stāstījuši, ka sestdienas pievakarē, kad jau krēslojis, pāris nepazīstamu vīriešu mēģinājuši viņus ievilināt automašīnā. Bērni esot paguvuši ieskriet veikalā.

Pašvaldības policists atzina, ka viņš nevar būt drošs, vai teiktais nav bērnu izdomājums, jo ne viss, ko bērni teikuši, sakrīt ar videonovērošanas kamerās fiksēto. Tomēr drošības pēc nolemts novada iedzīvotājus brīdināt un aicināt būt uzmanīgiem, it sevišķi ņemot vērā, ka nesen līdzīgs gadījums bijis Ozolnieku novadā. Pašvaldības mājaslapā ievietots aicinājums vecākiem kategoriski aizliegt saviem bērniem kontaktēties ar šādām personām un ziņot policijai, ja tiek konstatēti līdzīgi gadījumi.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī iesniegums par šādu gadījumu nav saņemts, informēja Talsu iecirkņa priekšnieks Mārtiņš Ziediņš.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (12)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+