×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. novembris, 2016
Drukāt

Mēs atrodam īstos vārdus! “LA” uzrunā lasītājus jaunā veidolā (3)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Laikraksta veidošana ir komandas darbs. Šajā attēlā vienuviet pulcējušies avīzes redaktori – politikas nodaļas redaktors Māris Antonevičs (no kreisās), kultūras nodaļas redaktore Anita Bormane, ziņu nodaļas redaktors Guntis Ščerbinskis, galvenā redaktore Linda Rasa un galvenās redaktores vietnieks, ekonomikas nodaļas redaktors Ivars Bušmanis. Protams, mūsu redakcija nebūtu nekas bez pārējiem lieliskajiem komandas biedriem – žurnālistiem, fotogrāfiem, kuru vārdus ikdienā redzam avīzes lappusēs, maketētājiem, korektoriem.

Vai kāds vēl tic politiķiem? Kurš tic laulībai? Kurš vēl lasa avīzes? Šādus jautājumus lasītājs pamanīja “Latvijas Avīzes” lappusēs pagājšnedēļ. Jā, tāds jautājums bieži vien izskan no anonīmo interneta komentētāju datorā uzklabinātajām burtu rindām, – kurš vairs mūsdienās lasa avīzes? Lasa!

Kā liecina “Kantar TNS” nacionālā preses auditorijas pētījuma dati, 1,228 miljoni Latvijas iedzīvotāju izlasa kādu laikrakstu, bet “Latvijas Avīzi” – valstī visvairāk lasīto laikrakstu – lasa 137 000 cilvēku. Un jūs esat to skaitā!

Esam pateicīgi, ka ar savu artavu – abonējot un pērkot laikrakstu – palīdzat mums noturēties preses tirgū. Nevienam nav noslēpums, ka tehnoloģiju attīstības iespaidā laikrakstus skārušas milzīgas pārmaiņas visā pasaulē. Bet žurnālistikā forma (drukāta vai elektroniska) nav pati būtiskākā – svarīgākais ir saturs. Un “Latvijas Avīzes” žurnālisti jums, lasītāji, ir gatavi sniegt kvalitatīvu saturu: 1) uzticamu informāciju, ko nodrošina profesionāli kvalificēti, pieredzējuši žurnālisti un redaktori; 2) svarīgāko, interesantāko notikumu un viedokļu atlasi; 3) viedokļus, kas anonimitātes vietā reprezentē personības – autorus, kuriem ir plašas zināšanas, analītisks prāts, dzīves pieredze un vārds.

Arī mēs esam gatavi mainīties – par to liecina šodienas un parādīs turpmākie laikraksta numuri. “Latvijas Avīzē” atradīsit vairāk viedokļu un komentāru – tiem būs veltīta 2. un 3. lapa; paplašināsim ekonomikas ziņu sadaļu; vairāk vietas veltīsim publikācijām par kultūru un izklaidi – līdz šim “LA” lasītāji tās varēja atrast otrdienas (“Kultūrzīmes”) un ceturtdienās (“Nedēļā Kabatā”), tagad kultūras rubrika laikrakstā būs ik dienu.

“LA” redakcija ir gatava vēl vairāk strādāt katra cilvēka interesēs, sekot līdzi varasie­stāžu, institūciju lēmumu, rīcības ietekmei uz cilvēku. Esam gatavi iestāties pret nejēdzībām, asāk vērtēt lēmumu pieņēmēju un viedokļu veidotāju vārdus un darbus no valsts nacionālo interešu, likumības un taisnīguma aspektiem.

Mēs atrodam īstos vārdus!

Jūsu “Latvijas Avīze”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Reiz bija darīšana Atbildēt

  galvenās redaktores vietnieks, ekonomikas nodaļas redaktors Ivars Bušmanis.
  ——————————————–
  Jā, ekonomiskajos jautājumos ir zvērīgi stiprs- iitin VEIKSMĪGI NOGREMDĒJA laikrakstu “Labrīt”, būdams tā galv.redaktors! Nezināja, ka par katru paņemto naudu ir vajadzīga arī grāmatvedības dokuments …

 2. Vēlu veiksmīgu darbu un labi piestrādāt pie faktu analīzes – kāpēc notiek tā un ne savādāk. Kāpēc tā notiek un netikai fakta dalībnieki un mehānisms , bet arī valstiskā iesaiste, lai tā notiktu vai nenotiktu.
  Kā piemērs – bēdīgs notikums – suņi nokoda bērnu – ikdienas vecāku neuzmanība, bet analīzē vai valsts ir parūpējusies, lai kaujas suņi ( saimnieki ) tiktu reģistrēti, saņemtu policijas un arī pašvaldības turēšanas atļauju reizē ar vietas apskati. tas celtu atbildību un novērstu daudzus citus negadījumus…
  Cits sadzīves piemērs – mājā ugunsgrēks – cietusi māja, saimnieks, jā saimniekam atbildība, bet valsts un pašvaldība ar ugunsdzēsējiem jau reizi gadā varētu veicināt īpašuma apsekošanu. Jā saimnieks justos apvainots – kā man aizrāda , tas mans. Bet kopumā arī māja ir valsts nacionālā bagātība un tāpēc uzraugāma. Tas pats kā auto gada apskate un tur neviens neapvainojas…
  Vēlu cienīgu valstisku stāju un veiksmi darbā! Jā un mudināt valsts amatvīrus, sievas uz to pašu un neizrauties ar modes skatēm… Lai pēc Jums līdzinās – esiet pirmie!

Draugiem Facebook Twitter Google+