×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
23. augusts, 2016
Drukāt

“Mēs darītu tāpat!” veidotāji atvainojas visiem, kurus šī kampaņa ir aizskārusi (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ņemot vērā radušos situāciju, “DDB Latvija” kā ANO Bēgļu aģentūras (UNHCR) radošais partneris ir nolēmusi pārskatīt turpmāko kampaņas “Mēs darītu tāpat!” komunikāciju un veikt nepieciešamās izmaiņas, lai novērstu pārpratumus nākotnē, un atvainojas visiem, kurus šī kampaņa ir aizskārusi, informēja aģentūrā.

“Vērtējot sabiedrības reakciju, redzam, ka tās vēstījumi un galvenie mērķi ir pārprasti. Temats ir tiešām aktuāls, sarežģīts un jūtīgs. “DDB Latvija” komandas vārdā atvainojamies visiem, kurus šī kampaņa ir aizskārusi,” teikts aģentūras paziņojumā medijiem.

Aģentūra skaidro, ka kampaņa “Mēs darītu tāpat!” stāsta par reāliem cilvēkiem, kuri bēg no kara un vajāšanas, un kuriem ir nepieciešama starptautiskā aizsardzība. Katru minūti aptuveni 24 cilvēki ir spiesti pamest savas mājas, un puse no visiem bēgļiem pasaulē ir bērni.

Kampaņas “Mēs darītu tāpat!” mērķis ir veicināt līdzjūtību bēgļiem un patvēruma meklētājiem un atgādināt, ka viņi ir cilvēki, kuri ir nonākuši necilvēcīgos apstākļos un šobrīd meklē patvērumu. Arī Latvijā. Kampaņas mērķis nekad nav bijis šķelt Latvijas sabiedrību un kādu aizskart.

Jau vēstīts, ka Ārlietu ministrija aicinās ANO Bēgļu aģentūru izvērtēt tās sāktās kampaņas “Mēs darītu tāpat!” “elementus Latvijā”. Ministrija plāno vērst aģentūras uzmanību uz bažām un apstākļiem, ko šī reklāmas kampaņa ir raisījusi sabiedrībā, īpaši zemessargos un Nacionālo bruņoto spēku profesionālā dienesta karavīros.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. ES tā nerīkotos un Latviju nepamestu,tāpēc mani tas ļoti aizskāra un viesa dusmas par tādas kampaņas
    publicēšanu.

  2. Didzim iesaku no svešajiem algotājiem kratīties prom. ka jau cilvēks ir no balviem tad pavisam slikts nevar būt. Sprūdīs pēctam kakla tie nodevēja graši, ko tev tur maksās. nošāvi greizi svešajiem ticot. Atgriezies pie savas tautas. Nekur cilvēks nevar justies tik mierīgi un labi kā ar savējiem. netīra nelietīgā veida iegūta nauda ir vienīgais, ko svešie ļaundari tev var dot. bet nekāda cilvēciska spēka un gandarījuma, ko dod sava tauta.

  3. Idiotiska kampaņa! Atbildēt

    Tādas kampaņas vienkārši ir pretīgas un absolūti nevajadzīgas, tās veicina tieši pretēju attieksmi, jo daudzi no mums vēl domā ar savu galvu un saredz klajo propagandu un melus, kas ir šo kampaņu pamatā, atšķirībā no jau pusnozombētajiem rietumniekiem un amīšiem.

  4. Garisona paziņojums jau nav labāks – divi zābaki – pāris

Draugiem Facebook Twitter Google+