×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
29. decembris, 2016
Drukāt

Mēs esam šeit, lai spēlētu hokeju un uzvarētu – Hārtlijs emocionāli uzrunā Latvijas U-20 izlasi

foto: lhf.lvfoto: lhf.lv

Latvijas hokeja izlases jaunais galvenais treneris Bobs Hārtlijs šobrīd pasaules U-20 čempionātā Toronto vēro Latvijas junioru izlases spēles un ģērbtuvē spēlētājiem teica arī uzrunu, iedrošinot viņus cīnīties un neskatīties uz to, kādi uzvārdi nāk pretī.

“Kad saka: esam maza valsts un spēlējam pret ASV, Kanādu un citām lielvalstīm, nav izredžu. Bet kāpēc esam šeit? Lai spēlētu hokeju un uzvarētu,” saka Bobs Hārtlijs. “Jūs puiši un arī lielā izlase – mēs strādāsim kā komanda. Tikai tā varam būt veiksmīgi. Es vakar redzēju aizrautību un lepnumu. Jā, arī kļūdas, bet tas ir hokejs. Nebaidieties kļūdīties, taču ejat uzvarēt. Nedomājat – šis hokejists spēlēs NHL. Jums ir tādas pašas iespējas kā jebkuram kanādietim un amerikānim. Jautājums – cik ļoti jūs to vēlaties?”

Latvijas juniori čempionāta ievadā zaudēja ASV (1:6) un Krievijas (1:9) vienaudžiem, bet šonakt tiksies ar Kanādas izlasi, rīt – Slovākiju.

“Es jūs skatīšos, neko nesolu, taču vēlamies nacionālajā izlasē iesaistīt arī jaunos spēlētājus. Neesmu Toronto ieradies kā tūrists, lieliski zinu šo pilsētu, mans mērķis ir vērot jūs, iepazīt. Esmu ļoti lepns būt daļa no jūsu valsts,” teic Hārtlijs, kurš ir junioru izlases konsultants.

Bobs Hārtlijs 14 sezonas vadījis NHL komandas un 2001. gadā aizveda Kolorado “Avalanche” līdz Stenlija kausam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+