×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

“Mēs izdzīvosim!”. Saruna ar Ukrainas Augstākās radas Ekonomikas komitejas padomnieku Anatoliju Žabortu (5)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Anatolijs Žaborts kā Ukrainas Augstākās radas Ekonomikas komitejas padomnieks Rīgā bija ieradies, lai tiktos ar parlamentāriešiem un uzņēmējiem, mēģinātu ieinteresēt par biznesa iespējām Ukrainā. Izvaicāju Žaborta kungu par situāciju Ukrainā.

– Kāda ir ekonomiskā situācija Ukrainā? Kā izturēsiet ziemu?

– Mans uzdevums ir veicināt biznesu – piesaistīt investīcijas un veicināt starpvalstu tirdzniecības attiecības. Gatavojam daudzus likumprojektus, toskait par nodokļu samazināšanu. Ukrainā investoriem tiek piedāvāts nopirkt kādu no vairāk nekā trīs tūkstošiem uzņēmumu.

Ziemai kurināmā mums pietiek. Turklāt daļu elektroenerģijas eksportējam uz Poliju. Uzņēmumi, kuri savulaik pārgāja uz gāzi, saglabāja arī iekārtas, kurās izmantot citu kurināmo. Piemēram, kad Krievijas gāze kļuva ļoti dārga, turklāt Krievija pārtrauca to piegādāt, skolās pārgāja uz kurināšanu ar malku. Mēs izdzīvosim!

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. tiesam driz visu sapratis :):):)

  2. Prieks, ka beidzot ukraiņu tauta sapratusi, kas viņus slepkavo! Atcerēsimies , ka 30 gados Ukrainā Maskava īstenoja pasaulē nepieredzētu holokaustu – 9 miljoni ukraiņu tika nomērdēti badā. Pasaules Vēsturē tas nosaukts “Golodomors”. Ukraiņu zemniekiem tika atņemts pēdējais graudiņš, pēdējais mājlops. Izmirušo ukraiņu vietā ešelonos tika atvesti krievi = kolonizatori. Izveidojās ukraiņu tautas kustība , kura vadīja Bendera. Benderas galvenā darbība bija – atriebties krieviem par veikto holokaustu Ukrainā. Tāpēc arī Benderas vārds iedveš krieviem šausmas līdz pat šodienai ! Lai veicas Ukrainas tautai!! Ja Ukraina tiks okupēta – tad nākošā būs Latvija . Par to nav nevismazāko šaubu !

    • Labak butu aizbraucis uz Kijevu 2014 g. ziema un paskatijies visu karnevalu ar kedem,molotova kokteiliem,snaiperiem uz jumtiem.Doma vairak par Latviju,principa kam vina ir vajadziga,mainas moneta un viss.

      • tas “novērotājs” Ar kādām tiesībām krievi nesodīti slekavo mazus bērnus un sievietes svešā valstī ??!! Maskavas slepkavu fašistiskā prooganda – ” tā valsts un zeme, kurā tu krievvaldīgais dzīvo pieder tev! Un mēs Krievija – neļausim tev darīt pāri” ir nenormālu cilvēku , kā fašista Hitlerputina izdomājums, lai turētos pie varas un nesodīti “izmantotu” mazus puišeļus !

  3. “10 Ukrainians make Forbes billionaires list, Akhmetov slips a spot”
    10 miljardieri, simtiem miljonāri, tūkstošiem kampēju jau droši var uzdzīvot – galu galā karš tomēr ir baigi ienesīgs bizness.

Draugiem Facebook Twitter Google+