Apbrīno

“Mēs nevaram ietekmēt Eiropas gaumi.” Pirmie komentāri pēc “Triānas parka” uzstāšanās Eirovīzijā 16

“Triānas parka” uzstāšanās Eirovīzijā Kijevā. REUTERS/LETA

Latvijas pārstāvjiem Eirovīzijā “Triānas parkam” neko par priekšnesumu nevar pārmest, jo viss iecerētais izdevies, sižetā no Kijevas, ko trešdien rītā pārraidīja Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāma” sacīja Zita Kaminska, kas ir Latvijas Televīzijas Eirovīzijas projekta vadītāja.

“Domāju, izdevās pilnīgi viss. Mēs nevaram ietekmēt Eiropas gaumi, un arī varbūt nevajag. Eirovīzijas pieredze ir bijusi, brīnišķīgi, tikai pusfināls, ne fināls, jā, ļoti žēl, bet grupai nevar pārmest vispār neko,” uzsvēra Z. Kaminska, kas Latvijas delegāciju šajā konkursā vada jau daudzus gadus.

Viņa vērtē, ka “Triānas parkam” ir ļoti spēcīgs fanu pulks, kas varbūt neesot milzīgs, bet sirsnīgs un īsts.

“Kad zālē nosauktie finālisti aizgāja, visa publika pagriezās pret “green room” un sauca “Latvija”,” stāstīja delegācijas vadītāja.

Grupas dalībnieks Kristaps Ērglis atklāti atzina, ka mūziķi bija cerējuši, ka tiks tālāk.

“Bēdīgi. Mēs jau cerējām, ka tiksim finālā. Mūsu grupai ir vēsture, – kad izdarām visu labi, bet mēs paliekam aiz strīpas. Bet tas mūs neapstādinās. Mēs turpināsim darīt, ko mēs darām,” viņš teica.

Uz jautājumu, vai grupa būs gatava vēlreiz startēt Eirovīzijas nacionālajā atlasē, viņš skaidru atbildi nedeva. “Tas ir labs jautājums,” pauda Kristaps.

Grupa plāno labi izgulēties, un 11.maijā nosvinēt grupas līderes Agneses Rakovskas dzimšanas dienu.

Saistītie raksti
LA.lv