×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. maijs, 2017
Drukāt

“Mēs nevaram ietekmēt Eiropas gaumi.” Pirmie komentāri pēc “Triānas parka” uzstāšanās Eirovīzijā (14)

"Triānas parka" uzstāšanās Eirovīzijā Kijevā. REUTERS/LETA"Triānas parka" uzstāšanās Eirovīzijā Kijevā. REUTERS/LETA

Latvijas pārstāvjiem Eirovīzijā “Triānas parkam” neko par priekšnesumu nevar pārmest, jo viss iecerētais izdevies, sižetā no Kijevas, ko trešdien rītā pārraidīja Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāma” sacīja Zita Kaminska, kas ir Latvijas Televīzijas Eirovīzijas projekta vadītāja.

“Domāju, izdevās pilnīgi viss. Mēs nevaram ietekmēt Eiropas gaumi, un arī varbūt nevajag. Eirovīzijas pieredze ir bijusi, brīnišķīgi, tikai pusfināls, ne fināls, jā, ļoti žēl, bet grupai nevar pārmest vispār neko,” uzsvēra Z. Kaminska, kas Latvijas delegāciju šajā konkursā vada jau daudzus gadus.

Viņa vērtē, ka “Triānas parkam” ir ļoti spēcīgs fanu pulks, kas varbūt neesot milzīgs, bet sirsnīgs un īsts.

“Kad zālē nosauktie finālisti aizgāja, visa publika pagriezās pret “green room” un sauca “Latvija”,” stāstīja delegācijas vadītāja.

Grupas dalībnieks Kristaps Ērglis atklāti atzina, ka mūziķi bija cerējuši, ka tiks tālāk.

“Bēdīgi. Mēs jau cerējām, ka tiksim finālā. Mūsu grupai ir vēsture, – kad izdarām visu labi, bet mēs paliekam aiz strīpas. Bet tas mūs neapstādinās. Mēs turpināsim darīt, ko mēs darām,” viņš teica.

Uz jautājumu, vai grupa būs gatava vēlreiz startēt Eirovīzijas nacionālajā atlasē, viņš skaidru atbildi nedeva. “Tas ir labs jautājums,” pauda Kristaps.

Grupa plāno labi izgulēties, un 11.maijā nosvinēt grupas līderes Agneses Rakovskas dzimšanas dienu.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Vai “muzikas eksperte” nevar iztikz bez idiotiska saukla “Eiropa mus nesapratis” ? Vai si kundzite kura jau vairakus gadus ,ak sausmas,skaitas Eurovision Latvia projekta vaditaja nav sajegusi ka Latvija ir Eiropa ? To ka Trianas parkam esot specigs fanu pulks nenozime,nenozime ka si grupa vel kadam citam ari patik.

 2. Vai problēma nav arī ārējā Agneses imidžā? Nezinu kāda viņa ir dzīvē, bet, no malas skatoties, viņa atstāj tādas paprastas, nedaudz piedauzīgas skuķes iespaidu. Pietrūkst ārējās pievilcības.

 3. Nav ne dziesmas, ne imidža. Ja te Rīgā uz pārējo fona vēl daudz maz izskatījās, tad Eirovīzijā vienkārši atbaidoši.

 4. Augstas skolas muzikas Pedagogs Atbildēt

  Ko Jus Gribiet Lai Šis Putnubiedēklis Uzvaretu. Balss vispar galigā dirsà, blauj kā ķerta. Agnesei R. Ir daudz jamācās, balss ir viena lieta, otra lieta Ir jamāk sevi pasniegt ta lai publiku paņemtu. Isi Un godolīgi. Latvija neuzvares nemuzam neviena Eirovizija..jo visu dara parak velu, gan vokali gan par visu parejo. Lai uzvaretu ir daudz Jastrada un smagi jastrada. Un Agnese Nav Profesionala dziedataja. Slavu ieguvusi caur Soviem tik. Ir citi kas strada Menesiem ilgi gadu a te Menesi pabauroja Latvija un Aizvilkas uz Eirovision. Domaja Uzvares Haha ka tad. Sagribeja. Sagerbusies ka Putnubiedeklis kas vinai to terpu radija laikam kads no ielas pamucis..Latvija Šai Limeni ka Eirovizija Netiks nekur talu par finalu tas ir ta bijis un bus. Jo ir jabut ļoooooti specīgam vokalam ,,balsij tadai lai no Pirmam rindam un dziedajuma un šova Visa pasaule Celtos kajas. A te Atnaca nopikstejas ka pele un kērca ka traka un domaja uzvares. Smiekligi..tiesam.

 5. Meiča kā guba,apģērbs kā spokam,kauns bija skatīties.

 6. Vajag sākumā iemācīties dziedāt un tad kaut kur braukt.
  Un visu to žūriju, kas viņu izvēlējās vairāk nelaist klāt nevienā žurijā !!!

 7. Viss kārtībā,Kaminskas kundze ! Bijāt ekskursijā,iztērējot kaudzīti nodokļu maksātāju naudas.Tas meitietis izskatījās pēc spoka,te nav disene…

 8. dziesmai ne vainas,bet tērps,imidž vnk atbaidošs!!!!!
  tēpu mākslinieks gadijumā nav Davids,nu ir briesmīgi

  • Spoks ! Viss kārtībā,Kaminskas kundze ! Bijāt ekskursijā,iztērējāt kādus 100 tūkst.nodokļu maksātāju naudas…

 9. pareizāk būtu izkopt savējo gaumi

 10. Aizvien uzmācīgāk pārņem sajūta, ka Eiro-vīzijas dalībnieki izpilda dziesmas, kuru melodijas sacer kompjūters. Nu, tāds, ne pats advancētākais… no moderna kafijas automāta paņemtais… .

 11. sūds uzkāpis uz skatuves, par smaklmaiziti nekļūst. dzēs ārā vai nedzēs moderator, tas ir un paliek fakts

 12. Nav ko bēdāties. Rietumiem sav
  ējie ir savējie it visā. Mēs viņiem labākajā gadījumā esam pabērni…
  Tā , kādā šefības skolā skolas direktors rādīja , ka skolas pedagogi sasnieguši, bet viņu ģīmji bija “” salkani”””. Kad parād
  ija viņu atsūtīto un uzstādīto JOTULAS KRĀSNIŅU, VIŅU PRIEKS BIJA KĀ MAZIEM BĒBĪŠIEM,.

Draugiem Facebook Twitter Google+