Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. jūlijs, 2016
Drukāt

Mēs paši izvēlamies savu attīstības ceļu! Maiju horoskops 10.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par maiju kalendāru

1 Kaban

Šī diena aizsāk jaunas iespējas, jaunus izaicinājumus. Tā ir diena, kas nesola, ka viss būs labi, bet gan, ka iesāktais augs un attīstīsies. Tāpēc ir vērts padomāt, kur jūs ieliekat savas pūles un uz ko koncentrējat savu uzmanību.

Tā var būt pa visam nejauša doma, kas izaugs trīs stāvu mājas augstumā un neapturami progresēs un nesīs tajā virzienā vēl nākamās divas nedēļas. Šīs dienas enerģijai nav svarīgs virziens, tā vienkārši attīsta visu, kam pieskaras, visu, ar ko saskaras.

Tā meklē impulsu, pie kā pieķerties un, kas var aizsākties. Lai izaugtu pērle ir vajadzīgs smilšu graudiņš gliemežnīcā!

Ļaujiet šai lieliskajai dienai un visam laika vilnim jums pašam atnest to, ko jūs tik ļoti vēlaties! Ļaujiet tam augt jūsu izvēlētajā virzienā.

Tā ir visa burvestība – atrast to fokusu, kas ir jums vēlams, nevis nejauši aizripot virzienā, kas pagadās.

Ja tomēr diena sāk izvērsties jums nelabvēlīgi, ja jau no paša rīta jūs izkāpjat ar kreiso kāju no gultas, tad viss, kas ir vajadzīgs ir uzmanības pievēršana kam pozitīvam. Neieciklējieties uz savām nebūšanām, jo tad tās augs līdz bezgalībai!

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+