×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2018
Drukāt

Mēs piedalīsimies nākamās valdības veidošanā! Saruna ar Artusu Kaimiņu un Aldi Gobzemu (83)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Par gatavošanos 13. Saeimas vēlēšanām stāsta “KPV LV” partijas līderis, Saeimas deputāts ARTUSS KAIMIŅŠ un izvirzītais premjera kandidāts, advokāts ALDIS GOBZEMS.

 

Lai orientētu vēlētājus, politiskie spēki iekrāso ideoloģijas – liberāļi, konservatīvie, nacionāli noskaņotie, bet jums nosaukums tāds bezveidīgs. Kā identificēt, kas ir “Kam pieder valsts”?

A. Gobzems: Tie ir būtiskākie vārdi un nozīmīgākais vēstījums, ka izšķirīgi svarīgais valstī ir cilvēks. Neatkarīgi no iekrāsošanās līdzšinējā pieredze rāda, ka liberālie politiķi var pārtapt konservatīvāki, konservatīvie var radikalizēties, bet par Latvijas cilvēka vērtību reti kurš runā. Nav no svara, vai mēs būtu labējāki, kreisāki – no svara piedāvāt programmu, kuras centrā ir cilvēks.

A. Kaimiņš: Kad dibinājām partiju, iestājāmies par vairākuma, ne mazākuma tiesībām. Pašlaik mazākuma tiesības ir vairāk priekšplānā, vairākuma intereses bieži ignorē.

 

Vai pareizi pārtulkošu – gribat aizstāvēt vienkāršos cilvēkus?

Jā, nevis dot priekšroku dažādu veidu minoritāšu tiesību aizstāvībai.

 

Tad jau mūsu, latviešu, intereses aizstāvat?

Latvijas iedzīvotāju vairākuma intereses. Nedalām latviešu, krievu, poļu, citu intereses. Arī “KPV LV” nav mononacionāla partija, bet visi biedri augstā godā tur valstiskās vērtības.

 

Jūsu konkurenti tāpat teiks – cilvēks pirmajā vietā, valstiskās vērtības ļoti cienām.

A. Gobzems: Jā, un daudzi uzsvērs, cik būtiska stabilitāte valstī, stabila valdība un attīstība. Man patīk skaitļi, fakti. No tiem izriet, ka vienīgais stabilais pieaugums ir, vulgāri sakot, kapos. Tur mūsu kļūst vairāk. Citi skaitļi rāda, kā sarūk iedzīvotāju kopskaits atgūtā valstiskuma gados. Var piedāvāt jebkuras reformas un uzlabojumus, bet, ja cilvēki turpina doties projām, tas pierāda, ka valsts pārvaldībā ne viss ir kārtībā. Cilvēki parasti nepamet tēvzemi, kurā ir apmierināti ar dzīvi. Speciālisti prognozē, ka iedzīvotāju skaits vēl samazināsies. Tas nozīmē, ka “stabilā” politika, līdzšinējo valdību rūpes par cilvēkiem ved uz nekurieni, ved uz Latvijas izmiršanu vai mūsu tautiešu pārvākšanos uz ārzemēm. Latviešiem citās valstīs dzims bērni, bet vai runās latviešu valodā?

A. Kaimiņš: Oficiālā statistika min apmēram 280 tūkstošus aizbraucēju. Manuprāt, tas jāreizina ar divi. Pagāja daudzi gadi, kopš sākās kustība prom no Latvijas, un tikai tagad pieņems diasporas likumu – vismaz kaut cik atbalstīt korus, mācības, latviskumu tālumā. Pie velna – kāpēc bija tik ilgi jāgaida!

 

Remigrācijas plāni tika izstrādāti.

Pirmais par 1,2 miljoniem eiro nodrošināja sešu jauniešu atgriešanos, piesaistot darbam ministrijā. Arī otrais plāns lielākodaļ finansēs ierēdniecības rosmi un labi ja par 15% – reālu atgriešanos.

 

Kaimiņš tiešām braucis, uzturējis kontaktus ar tautiešiem. Jums problemātika pazīstama. Kad tiksiet Saeimā, tūliņ liksiet galdā konkrētu plānu, kā veicināt mājās pārnākšanu?

A. Gobzems: Programma ir, un diezgan izsmeļoša. Viens – kas jādara, lai apturētu emigrāciju, un kas jau kravā koferus, pārliktu, ka varbūt labāk palikt šeit. Otrs – atbalsts tiem, kas gribētu atgriezties. Ko cilvēkiem vajag? Lai ir nokārtots labklājības jautājums un ir drošības sajūta, dzīvojot Latvijā.

 

Vai patriotisma stīga neievibrējas, ka Latvija ir mājas, tu esi te piederīgs?

Tas būtu iedarbīgi, ja mūsu cilvēkus zināmā mērā nebūtu aizdzinuši no mājas. Uzskatu, uzliktie nekustamā īpašuma nodokļi daudzviet ir genocīds pret pilsoņiem. Par vienīgo mājokli jāmaksā nodoklis, kādu daudzi objektīvi nespēj maksāt. Šī sistēma jāatceļ. Kur ņemt līdzekļus vietā? No vairākām pozīcijām, tajā skaitā ēnu ekonomikā neiekasētiem miljardiem. Tas ir fakts, ka Igaunijā ar 1,3 miljoniem iedzīvotāju un mazākām nodokļu likmēm kopumā izveido par miljardu lielāku budžetu nekā Latvijā. Un tas rada drošības sajūtu, ka tev neatņems pajumti, nenospiedīs uz ceļiem ar pārmērīgu nodokli. Cits komponents ir, piemēram, taisnīgas, ātras, stabilas tiesu varas pastāvēšana, kam cilvēki uzticas. Tā ir sistēma, kurā Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, sabiedrībai nav jāprāto – pag, pieci gadi pagājuši kopš notikuma, cik ilgi vēl jāgaida galīgais spriedums!

A. Kaimiņš: Vairāk nekā trīs gadus esot iekšā Saeimā, labāk teikt, lapseņu pūznī, netieku gudrs – kāpēc, mazinoties iedzīvotāju skaitam, ierēdņu daudzums palielinās. Kāpēc jābūvē Saeimas ēku komplekss ar piecām ļoti dārgi maksājušām mājām. Ministrijās algas pieaug, prēmēšanās arī, un gada beigās sarīko lielu balli, lai tik iztērētu visu līdzekļu pārpalikumu. Tas viss uz nodokļu maksātāju pleciem. Turpretī tas, ka Latgalē, kur slikts ceļš, nav autobusu kustības un tālumnieks tiek pie ārsta ar lielām grūtībām, nerod ātru risinājumu pie valdības ovālā galda, kur ministre Čakša sēž blakus ministram Augulim. Lai risinātu problēmu, viņiem vajag tādu iestādi kā Pārresoru koordinācijas centrs. Tā uzturēšanai gadā izlieto pāri par miljonu, un PKC it kā jāsakomunicē viena ministrija ar otru. Patiesībā vienīgā centra nodarbība ir izdot gadagrāmatu uz glancēta papīra. Publisko izdevumu revīzijas komisijā neskaitāmas reizes dzirdu Valsts kontroles atzinumus, kur bijuši nelietderīgi tēriņi. Mati ceļas stāvus! Ik gadu sniedzu priekšlikumu – slēdzam ciet PKC, būs ietaupījumi. Tam nav dzirdīgu ausu, un birokrātijas mums ir daudz par daudz. Tā ir Latvijas problēma, ka mašinērijā nav par lēmumiem atbildīgo cilvēku.

 

Jūsu piedāvājums ir mazināt ministriju skaitu līdz sešām, likvidēt Koalīcijas padomi.

Nav normāli, ka nacionālās vēlēšanās nevēlētais Lembergs sēž Koalīcijas padomē, kur pieņem svarīgākos lēmumus. Vai – atsūta vietā Blumbergu vai savu sievu.

A. Gobzems: Koalīcijas padome ir antikonstitucionāls, satversmē neparedzēts veidojums. Jālemj personām, kuras tauta deleģējusi lemt. Bet iedzīvināts, ka šai padomē piedalās partiju funkcionāri un sazin kas vēl. Lemj aiz slēgtām durvīm. Premjeram tas jāpilda. Viņš nevar patstāvīgi rīkoties bez Koalīcijas padomes sankcijas!

Pievienot komentāru

Komentāri (83)

 1. Aleksandra Kutuzova Atbildēt

  Divi gabali, kam uzmanibu pieverst nav verts. Ari premjera amata kandidats? Vienkarsi smiekligi.

  • Nekā smieklīga. Ja jau prasta Latgales lopkope biedrene Straujuma varēja būt par premjeru, tad kāpēc gan izglītots jurists nevarētu?

 2. Labak klauni ka vinus te deve, vismaz ir ar runas dotibam un gudri, nevis tadi ka sez lidz sim Saeima—VISISTAKIE ATSALDENI…

 3. Turieties ..mes UK par KPV….

 4. varbūt 2 procentu barjeru pārvarēsiet, neviens saprātīgs un domājošs cilvēks par ākstiem nebalsos. tas, ka te komentāros daudz atbalstītāju, neko nenozīmē, artusiņa partijas biedri sēž un kricelē

  • Tu kļūdies, atbalstītāju ir vairāk, kā tev liekas. Viens faktors gan var būt izšķirošs -cik lielas būs biedra Cimdara bailes tikt “bišu sadzeltam”. Ne velti vēlēšanu biļeteni tiek fiksi vien iznīcināti gandrīz uzreiz pēc vēlēšanām, lai nebūtu iespējams pārbaudīt, cik godprātīgi tiek saskaitītas vēlētāju balsis. Tieši saprātīgi un domājoši cilvēki balsos par šo partiju, jo citas izvēles vienkārši nav. Tas, kas notiek Latvijā, nav vairs izturams, šī “patriciešu”visatļautība un nesodāmība, atklāta ņirgšana par taisnīgumu un godīgumu, laupīšana, varaskāre, meli! Tev nav tas viss apnicis?

 5. cieņu Gobzema k-gs par vēlēšanos apvienot spēkus ar JKP. Tas tiešām būtu progresīvs solis. Jūsu partijas nostādnes galvenajos jautājumos ir līdzīgas…ja tas būtu panākams, tad tā būtu reāla uzvara jēdzīga spēka veidošanā. Ja runājat par novecojošu domāšanu,- tad tas ne vienmēr ir saistīts ar nodzīvotajiem gadiem,- vai varat, piemēram, pateikt, ka B.Hartlija kungs ir ar novecojušu domāšanu, lai arī viņam ir 57 gadi.Nē, taču – viņa personība un darbība liecina par pieredzes un brieduma rezultātā veidoto vispusīgu spēju pieņemt pareizu taktiku un lēmumus. Šķiet, ka arī Zakatistova k-gs ir visnotaļ saprātīgs, uz attīstību vērsts jūsu partijas pārstāvis, neskatoties, vai tieši pateicoties personības briedumam. Tas, savukārt, ir tas, kas pietrūkst Kaimiņam, kuram savukārt, ir aizrautība, ko nevajadzētu zaudēt pie sakāvēm.

 6. Vienam otram trollim te ir paniskas bailes no Kaimiņa un Gobzema. Suns zina ko ēdis. Kleptokrātija Latvija jāizbeidz, visus kleptomānus aizraidīt uz izgāztuvi.

 7. Aldis Gobzems 25 gadu vecumā jau bija paspējis būt: Privatizācijas aģentūras valdes priekšsēdētāja vietnieks, Tieslietu ministrijas padotībā esošo iestāžu departamenta direktors, Valsts zemes politikas koordinācijas padomes priekšsēdētājs.

  Bet šobrīd Gobzemu godam var saukt par “politisko prostitūtu”, jo iepriekš darbojies
  Partijas “Sabiedrība citai politikai” valdē.

  Īsāk sakot, lien kur vien var ielīst! Cilvēki, domājiet par ko balsot, šis ir tikai vecais vēzis, kurš lien jaunā kulītē!

 8. Aldis Gobzems 25 gadu vecumā jau bija paspējis būt: Privatizācijas aģentūras valdes priekšsēdētāja vietnieks, Tieslietu ministrijas padotībā esošo iestāžu departamenta direktors, Valsts zemes politikas koordinācijas padomes priekšsēdētājs.

  Bet šobrīd Gobzems jau godam var saukties par “politisko prostitūtu”, jo iepriekš darbojies
  Partijas “Sabiedrība citai politikai” valdē.

  Īsāk sakot, lien kur vien var ielīst! Cilvēki, domājiet par ko balsot, šis ir tikai vecais vēzis, kurš lien jaunā kulītē!

 9. Lai jums tiešām veiksme ! 😊

 10. Skatos, ka šiem ir ziedojumi ieripojuši, aktīvi reklamējas visos mēdijos 🙂

 11. Komentārs virsrakstam Atbildēt

  Nedod dies tādu traģēdiju valstij. It kā jau ar esošajiem lumpeņiem nepietiktu.

 12. Vienīgais variants,ka atbrīvoties no uzspiestās koalīcijas un koalīcijas padomes ar to savstarpējiem kompromisiem!

 13. kam piederēs debesu valstība? Atbildēt

  Atbildi jūs jau zināt. Un tas, kā teica Strautmanes kundze, ir tikai jautājums!

 14. TV 24 diskusiju raidījumā redzētais un dzirdētais izsauca dziļas pārdomas par šo korumpēto un bandītisko valsteli un tās nākotni. Gobzema kunga minētās lietas ir vienkārši šokējošas, cik ilgi tas tā vēl turpināsies, vai patiešām bijušajam RAFa direktoram Bosertam bija taisnība, kad viņš kādreiz izteicās par latviešu tautas zemo kvalitāti?! Ir dzirdēts, ka saeimas deputātiem par katru pareizo balsojumu kontā tiek ieskaitīta zināma naudas summa, tātad pat tur ir visīstākā korupcija! Ko dara KNAB šajā sakarā un ko viņi vispār dara?! Cik ilgi vēl šīs nejēdzības turpināsies?!

 15. Būtu vērtīgi redzēt tiešraidē šos suņveidīgos Kaimiņa un Gobzema aprējējus aci pret aci ar minētajiem kungiem, bet laikam jau veltas cerības, jo šamie ir pārāk gļēvi un tik vien spējīgi kā tādi šakāļi pielavīties no aizmugures un kost.

 16. Artus, turies, tu noteikti uzvarēsi!

 17. Vecie komunisti-čekisti jātiesā pēc visas likumu bardzības par Latvijas izlaupīšanu, izsaimniekošanu, izpārdošanu, par cilvēku padzīšanu trimdā, par pensionāru aplaupīšanu!!! Riebekļi, kuri saka, ka “esat strādājuši citai valstij, tāpēc jums pensija nepienākas”, bet kuri nekaunīgi piesavinājušies šajā “citā valstī” radītās vērtības, ir jānosūta spaidu darbos uz atjaunotām Kalnciema akmeņlauztuvēm grēku izpirkšanai!!!

 18. Mēs visi piedalīsimies, tiesa, kā novērotāji. Kaimiņa sastrādātais vienā Saeimā jau ir vairāk nekā pietiekoši. Savukārt advokātu, kurš savas spalviņas spodrina uz bojā gājušo rēķina (Maxima), vispār tuvumā pie valsts lietām nevar laist. Tamdēļ arī Jūsu piedalīšanās, ļoti ceru, būs tikai novērotāju statusā, jo Latvija tomēr ir pelnījusi valstsvīrus

  • NU NU UN KURI TAD BŪTU TIE VĪRI,KURI VALSTI VADĪTU,TIE KAS VISU LAIKU TO GREMDĒ?

  • Tiešām? Gobzems sevi spodrina uz traģēdiju upuru rēķina? Esmu pārliecināts, ka, ja statistiski analizētu, cik lielā mērā par kādām tēmām viņš ir publiski runājis priekšvēlēšanu laikā, Maximas traģēdija būtu kaut kur pie nulles apmēra.

  • Pilnīgi piekrītu, Lasita!

   Turklāt nav obligāti ne Saeimu, ne valdību pārvērst par balagānu. Kā Saeimā darbojas Kaimiņš, ir zināms. Gobzems izrādījās vispār spējīgs tikai nebeidzami atkārtot iestudētas frāzes, pat necenšoties ieklausīties diskusijas dalībniekos. Viņam jau pašam šķiet, ka ir nez kāds retorikas speciālists, bet patiesībā tas bija tiešām nožēlojami.

 19. KPV>LV mana balss par jums 100% Jūs esiet minimālākais ļaunums Latvijai! Nost ar ZZS čekistiem

 20. Cilvēki pamet Latviju ne jau tāpēc, ka nevar satikt ar krieviem, bet gan tāpēc, ka NAV DARBA!!! Ko šajā jomā Kaimiņa kompānija piedāvā? Pilnīgi neko! Viņi galīgi nesaskata mūsu nodokļu politikas galveno kļūdu PVN priekšnodokli, kurš ir vistiešākai nodoklis visiem ieguldījumiem ražošanā, tāpēc arī vislielākais ražošanas attīstības bremzētājs.

  • Un kā tu pats domā, kur citur ņemt naudu milzīgās činavnieku armijas uzturēšanai, ja ne no nodokļiem? Un ne jau Kaimiņam jāpārmet par iznīcināto rūpniecību, bet gan tevis un tev līdzīgo savulaik atbalstītajam un ievēlētajam biedram godmanam,. kurš pasludināja jauno ekonomisko politiku, teikdams, ka mums rūpniecība nav vajadzīga, ka tagad mēs būsim tilts starp austrumiem un rietumiem! Laikam jau nacionālas valsts iznīcināšanas stratēģiju tādi komunistu biedri kā lembergs, godmans, brigmans, urbanovičs u.c. augstākajā partijas skolā apguvuši ļoti sekmīgi.

  • Kaimiņam un viņa partijai jādod iespēja, tā ir pēdējā cerība vēl kaut ko mainīt uz labo pusi. Viņš ir nācis no mūsu vidus, ar tiem pašiem trūkumiem un labajām īpašībām, kuras piemīt ierindas Latvijas cilvēkam un nepārstāv bijušo komunistu-čekistu bonzas.

 21. Divi klauni.

  • Laikam jau biezajam komunistu-čekistu galam naudas žēl gudrāku troļļu algošanai, ka jāalgo pusanalfabēti, kuri tik to vien spēj, kā uzrakstīt divus trīs vārdus, kā “divi klauni”.

 22. Patiesi un sirsnīgi vārdi! Atbildēt

  Varēs vai nevarēs,spēs vai nespēs,tas jau ir cits jautājums! Galvenais un izšķirošais šobrīd ir nobalsot par viņiem,lai atbrīvotos beidzot no vieniem un tiem pašiem,no partijas uz partiju,no ministrijas uz ministriju,no padomes uz padomi rotētajiem,bīdītajiem,ieteiktajiem,liekēžiem un valsts izzadzējiem.Vai tad mēs varam ko zaudēt? Vai tad pastāv kāda cita iespēja,ja deputātu kandidātus pēc sava ģīmja un līdzības izvirza tikai šie vecie un jaunie,no siles neatraujamie liberāļi,konservatīvie,nacionāli noskaņotie? Žēl zaudēt nodokli vienīgajam ģimenes īpašumam,Koalīcijas padomi,milzīgo Veselības ministriju un(pēc ministres pašas vārdiem,”šo klumzīgo e-veselību,kurā ieguldīta milzu nauda”???

 23. dva sapoga para

 24. Skaidrs, ka mans komentārs nepatika, tādēļ tas netika pievienots!

 25. Es arī vakar skatījos TV-24 diskusiju raidījumu plkst. 21.00, iesaku noskatīties arī citiem! Bija interesanti skatīties, lai arī skaidrs, ka nekas jau nemainīsies vismaz daži cilvēki sākuši runāt! Andris Bite (uzņēmējs) pastāstīja kā notiek maksātnespējas process, ko no viņa prasīja uzņēmuma saglabāšana, lai tas netiktu nolaists pa burbuli! Tādēļ šorīt pa LR 1 , dzirdot, kā Bērziņš minēja pozitīvu piemēru, ka Ķirsonam izdevies saglabāt savu uzņēmumu, pasmaidīju, jo ir taču skaidrs kādā veidā viņam tas izdevās (kāds no maksātnespējas administratoriem palika tikai vēl bagātāks)!
  Gobzems šajā raidījumā uzstājās ar putām uz lūpām, gandrīz gribējās viņam noticēt, taču uzskatu, ka viņš ir tieši tāds pats, kā visi tie sprūdi, tieslietu ministri un pārējie, kuriem sile vienmēr liekas par tukšu! Nu man nebūtu nekas pretī, ja visi šie naudas maisi viens pēc otra aizietu, ka tas pagājušajā nedēļā – ar kājām pa priekšu.

 26. ka visi pieci Kaimiņa partijas atbalstītāji – “nākamās valdības locekļi”, sēž visās vietās portālos un izmisuši klabina, ka nu tik būs, ka nu tik darīs un ka nu tik veidos! Ilgas pēc varas un kāposta plosa sirdi, māc izmisums par nākotni, kad 99,9% gadījumos būs jāsāk strādāt un nevarēs vairs bakstīties pa kaktiem! Ne nu būs, ne kā.

 27. Šajā šļurā,kādā ieslīgusi valsts ar saeimas vēlēšanām neko izmainīt nevar.Izmaiņas notiks tikai tad kad augšas nevarēs un apakšas negribēs dzīvot pa vecam.Apakšas ,negribot dzīvot pa vecam, nepārtraukti pamet valsti lai strādātu savai un mītnes zemes labklājībai,augšām vēl pagaidām ir pietiekoša ,,tauku,, rezerve lai dzīrotu pa vecam,bet kad šī,, tauku,, rezerve izzudīs arī augšām būs jāpamet valsts un jāpārtiek no sazagtā,kas glabājas ofšoros.Šis process ir neapturams un neatgriezenisks.

 28. Būs divi klauni

 29. Pareizi !Tadu klaunu mums vel valdiba trukst!

 30. “..par 1,2 miljoniem eiro nodrošināja sešu jauniešu atgriešanos, piesaistot darbam ministrijā. ”
  Eee…. Pilnīgs vājprāts! KNABā kāds jau iesniedza sūdzību, ka 6 puņķutapām samaksāts pa 200000€ katram, nodrošināta silta vieta ministrijā un ir aizdomas par šīs naudas “ziedošanu” partijas kasē?
  Šito jampampu instagram vēlētāji laikam piemirsuši napoleona sindromu – “vai Tu zini, kas es esmu?” tam alko upurim.
  Lielīties ar 1,2 miljonu tērēšanu šaubīgiem mērķiem pilnīgi neko nedomājot par tiem, kas šeit dzīvo un maksā nodokļus? Bravo, populistu kungi! 😀

  • Nē nu, tādiem kā Kaimiņa kungs un Gobzema kungs parlamentā ir jābūt, bet, manuprāt, viņu pārliecība par spēju vadīt valsti nav pamatota.

 31. Ar jums

 32. Atbalstu LV sen vajag tā domājošu valdību, precīzi teikts tauta sarūk saima pieaug un apetīte arī, čakša lai iet mājās ar savu kinderu sēdēt tur viņas īstā. Īsta analfabētisms. Super komanda tikai lai uzvar, tad arī cerība rodas ka vismaz lapseņu midzenī izdzenās.

 33. Sapīties ar tādu pārpratumu kā Kaimiņš..?

 34. nedod Dievs šādus valdības veidotājs.

 35. … @ Kristaps: pareizi, ta notiek lidz sim … bet viss mainisies ar NA sastadito un pec rudens vadito valdibu … !
  … Par velti visi portali izbijusies ignore vai nopel toposo un NA vadito koaliciju ar atri pieaugosam ‘skalu partijam’ …. !

  … Pedejais laiks apstadinat staigula un sava patiesa amata atklata Dombrovska Sasakanu un ZZS koaliciju … !!!

  • Par NA jau sen viss ir skaidrs, tā ir viena no esošās kliķes-politmafijas galvenajiem balstiem. Pieslieties tās elektorātam nozīmē vāji slēptu fašisma slavināšanu un sava intelekta izmešanu mēslainē.

 36. Lūk tādu prezidentu Latvijai vajag kā Artuss Kaimiņš.Varbūt tad Latvijā kaut kas mainīsies!

  • Kaimiņam vispirms jāiemācās uzvesties, par inteliģenci nerunāsim, tā ir, vai nav , Kaimiņam izteikts tās trūkums.

 37. Latvija ir pseidodemokratija. Banditi aiz slegtam durvim pienem valstiski svarigus lemumus. Bet no vienkarsa cilveka skatapunkta demokratijas iluzija.

 38. Balsosu par jums

 39. ..ir pēdējais laiks vārda -patriotisms-vietā sacīt un domāt-TĒVZEMIETIS !!!!

 40. ..ir pēdējais laiks vārda -patriotisms-vietā sacīt un domāt-TĒVZEMIETIS !!!!

 41. Pokemonu paaudzes pārstāvji, kuri apguvuši Harija Potera burvestības metodes – tie vedīs Latvijas tautu pretim gaišajai nākotnei! Visi par KPV.LV!

 42. Balsošu par jums. Atbildēt

  Ļoti ceru,ka KPV LV tiešām veidot valdību, jo daudzi cilvēki šeit un ārzemēs viņus atbalsts un par viņiem balsos. Domāju, ka Gobzems būs labs premjers, kurš domās par cilvēkiem un valsti. Spriežu pēc tā, kā viņš darbojās Maximas lietā. Jau sen vajadzēja patriekt esošos, aizgulējušos slaistus, kuri kalpo sev un oligarhiem. Cik ilgi ļausim Lemberga, Sprūda, VL administrātoriem…. un pārējiem krāpniekiem izzoagt mūsu naudu.

 43. Balsošu par Kaimiņu un Gobzemu,nevis par veciem vīzdeguņiem!!!!!

 44. Vismaz viens kas runā skaidru valodu un nelieto sen pretīgi apnikušo liberāļu uzvedību un leksiku politikā un dzīvē.Uz priekšu puiši!Lai opīši beidzot mājās auklē savus mazbērnus nevis pilda viņu kontus līdz nāvei sēżot Saeimā un paužot ,,tautas gribu,,!

 45. Nejauši redzēju Gobzemu TV – 24.
  Līdz šim zināju, ka viņš ir viduvējs jurists, taču nezināju, ka viņš ir tik aprobežots plātīzeris.
  Nožēlojami, ka mediji tādiem .. pievērš uzmanību.

  • Jauši redzēju un secinu, ka Jūs esat, visticamākais, kāds citpartijas satelīts, kam uzdevums visur drukāt melus. Visi normālie cilvēki kas skatījās, paši saprot, ka tā nav taisnība. Cilvēks ir uzdrošinājies ko tik bīstsmu pastāstīt, kas var maksāt dārgi, to ir jāciena un jāgodā. Jo tā ir patiesība. Gobzems abus plātīzerus, kuri neko “nezina un nav iesaistīti” nolīdzināja ar zemi. Protams paldies izcilajam žurnālistsm Armandam par spriedzes noturēšanu un patiesības izlobīšanu.

   • Es arii noskatiijos interviju TV24. Varu teikt , ka Gobzems ir apguvis Ad Hominem taktiku veel neesot Saeimaa, kas gan notiks kad vinsh tur nokljuus?

  • Aizver savu muti. Atbildēt

   Varas padauza, jūs visi esiet ne vien aprobežoti, bet arī nekaunīgi rijīgi un slinki.

   • Lūk, interesanti – par ko vēlēšanās balso tādi “Aizver savu muti” ūbercilvēki, kuri acīmredzot ir ūberčakli, ūbernerijīgi un ūbergudri..? Padalieties, gudrais un kārtīgais cilvēks, ar savu gudrību jel – par ko mums, muļķīšiem, balsot?

  • Vecais trolli.ej tak un turpini balsot par veciem komunistiem un tiem ,kas domā tikai piebāzt savas kabatas un nečīksti.Lai tev veicās!!!!!

 46. Šie komentētāji drši ir no partijām kas sēž pie varas un mūs visus apzog.

 47. šito ākstu,turiet tālāk,ķēms.

 48. Mes par KPV LV…..IZTURIBU….!!!!!

 49. Balsošu par KPV. LV

 50. Gobzemam ir skaidrs, sakarīgs redzējums, skaidras atbildes un nākotnes vīzija – zina, ko grib, ko vajag un ko piedāvāt. Vienīgais, kas pietrūkst kā potenciālam premjeram, ir oratora māksla. Kaimiņš kā aktieris varētu pamācīt tikt galā ar ‘ēē’ un paretam sapīšanos domās.

 51. Spriedelētāji grib silē tik Atbildēt

  Kaimiņ tevi .. pat sazvanīt nevar un uz epastiem neatbildi deputāts. .. tāds esi vajadzīgs tinies uz suņubūdu vaukšķi tur

  • Kāpēc TEV vajag Kaimiņa atbildi, tieši TEV, un tieši vajag, un pats Kaimiņš? Un ja viņš neatbild, tad kaut viss sabrūk, lai velns par stenderi, lai visi nosprāgst, bet vajag iespļaut tam draņķim, kas tieši TEV neatbildēja, zupas šķīvī. Pēdējā laikā kaut kā baigi vairojas ap KPV LV tādi zupā spļāvēji.

  • Pilnīgas muļķības. Ja konkrētā situācuja nav muļķības, tad pats muļķības viņam esi rakstījis!
   Esmu komunicējis pat caur Instagram un saņēmis normālas atbildes.
   Nevajag taisīt dezinfirmāciju jūs uzpirktie troļļi.

  • Pilnīgas muļķības. Ja konkrētā situācuja nav muļķības, tad pats muļķības viņam esi rakstījis!
   Esmu komunicējis pat caur Instagram un saņēmis normālas atbildes.
   Nevajag taisīt dezinfirmāciju jūs uzpirktie troļļi.
   Spriedelētāji nobalso par tiem pašiem 25 gadus vai nebalso vispār un tad brīnās, ka stagnācija, zog! Ak vai! Domāt vajag nevis plūst pa straumi caur dzirnavām.

  • Pilnīgas muļķības. Ja konkrētā situācuja nav muļķības, tad pats muļķības viņam esi rakstījis!
   Esmu komunicējis pat caur Instagram un saņēmis normālas atbildes.
   Nevajag taisīt dezinfirmāciju jūs uzpirktie troļļi.
   Spriedelētāji nobalso par tiem pašiem 25 gadus vai nebalso vispār un tad brīnās, ka stagnācija, zog! Ak vai! Domāt vajag nevis plūst pa straumi caur dzirnavām.

 52. Lempis gatavojas valdību veidot? Jūs pat Saeimā netiksiet.

Draugiem Facebook Twitter Google+