eurosport.ru

Mesi ar trīs gūtiem vārtiem palīdz ”Barcelona” uzstādīt jaunu Spānijas futbola klubu rekordu 0

Aizvadītā gada pasaules labākais futbolists Lionels Mesi ceturtdien guva trīs vārtus, palīdzot “Barcelona” komandai uzstādīt jaunu Spānijas futbola klubu rekordu pēc kārtas nezaudētu spēļu skaita ziņā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107

“Barcelona” viesos ar 5:1 (2:0) sagrāva Madrides “Rayo Vallecano” un jau 35.spēlē pēc kārtas rēķinot visus trunīrus nav zaudējusi.

Iepriekšējais rekords piederēja Madrides “Real” komandai, kas laika posmā no 1988. līdz 1989.gadam nezaudēja 34 spēlēs pēc kārtas.

Spēles rezultātu 22.minūtē atklāja Ivans Rakitičs, bet jau minūti vēlāk Mesi pārsvaru dubultoja. Pirmā puslaika izskaņā “Rayo Vallecano” palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja Djego Llorente.

Pēc pārtraukuma Mesi guva vēl divus vārtus, cīņas 72.minūtē nokārtojot “hat-trick” un tobrīd panākot jau 4:1 viesu labā. Tiesa, pirms tam “Barcelona” uzbrucējs Luiss Suaress nerealizēja 11 metru soda sitienu. Punktu rezultatīvajai cīņai pielika Arda Turans, kurš četras minūtes pirms spēles beigām guva piekto Barselonas kluba vārtus. Zīmīgi, ka “Rayo Vallecano” spēli pabeidza deviņu futbolistu sastāvā, jo 67.minūtē no laukuma tika noraidīts arī Manuels Iturra.

“Mēs spēlējām ļoti labi. Pretiniekiem ir ļoti grūti, ja mēs rādām šādas intesitātes un attieksmes sniegumu,” pēc mača sacīja “Barcelona” galvenais treneris Luiss Enrike.

“Rayo Vallecano” Spānijas čempionātā līdz šai cīņai nebija zaudējuši septiņās spēles pēc kārtas.

Ceturtdien notika vēl divas spēles – “Granada” mājās ar 2:0 (0:0) uzvarēja Hihonas “Sporting”, bet Seviljas “Real Betis” viesos ar 3:0 (2:0) pārspēja Barselonas “Espanyol”.

“Barcelona” ar 69 punktiem 27 spēlēs saglabā līderpozīciju Spānijas čempionāta kopvērtējumā, kur otro vietu ar 61 punktu ieņem Madrides “Atletico”, bet trešā ar 57 punktiem ir Madrides “Real”.