Sports
Futbols

Mesi – vislabāk apmaksātais futbolists pasaulē un futbola vēsturē 0

foto: AFP/LETA

Argentīniešu superzvaigzne pēc vienošanās par līguma pagarināšanu ar Spānijas futbola grandu “Barcelona” kļuvis par vislabāk apmaksāto futbolistu pasaulē, atklāja kluba prezidents Hoseps Bartomeu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Barcelona” panācis vienošanos par līguma pagarināšanu ar Mesi. Iepriekš tika prognozēts, ka šis līgums padarīs Mesi par vislabāk apmaksāto futbolistu pasaulē.

Līguma finansiālā puse netiek atklāta, taču Bartomeu Spānijas sporta laikrakstam “Mundo Deportivo” atklājis, ka Mesi ir vislabāk apmaksātais futbolists pasaulē.

“Viņš ir pasaulē labākais futbolists un viņam tiek maksāts kā pasaulē un futbola vēsturē labākajam. Viņš ir vislabāk apmaksātais sportists, jo neviens tik daudz nedod klubam, kā to dara Mesi,” teica Bartomeu.

Abām pusēm kontrakts bija spēkā vēl uz vienu sezonu, bet, kā vēsta vienība, tuvākajās nedēļās tas tiks pagarināts līdz 2021.gadam, jo abas puses panākušas vienošanos.

Līgums oficiāli tiks pagarināts, kad Mesi ieradīsies Barselonā uz pirmssezonas treniņnometni, kas sāksies jūlija vidū.

Savā karjerā ar Barselonas komandu Mesi astoņas reizes kļuvis par Spānijas čempionu, četras reizes triumfējis UEFA Čempionu līgā, piecas reizes Spānijas Karaļa kausā, septiņas reizes Spānijas Superkausā, trīs reizes UEFA Superkausā un trīs reizes klubu Pasaules kausā. Tāpat viņš piecas reizes nosaukts par pasaules labāko futbolistu, kas ir vairāk nekā jebkurš cits spēlētājs.

Ar “Barcelona” komandu viņš ir kopš 13 gadu vecuma.

Pērnajā vasarā Mesi viņš kopā ar tēvu Horhi par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas Spānijā saņēma nosacītu 21 mēneša cietumsodu.

Pērn “Barcelona” pagarināja līgumus arī ar Neimaru, Luisu Svaresu un Ivanu Rakitiču, bet šogad maijā arī ar vārtsargu Margu Andrē ter Štēgenu.

Pēc pagājušās sezonas galvenā trenera amatu pameta Luiss Enrike, kura vietā stājies Ernesto Valverde, kurš līdz šim vadīja citu Spānijas klubu Bilbao “Athletic”.

LA.lv