Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. marts, 2016
Drukāt

Mests izaicinājums dārgajiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas viedtālruņu zīmols “Just5” laidis klajā savu jaunāko tālruni “Just5 Freedom X1”. Ražotājs uzsver, ka tālrunis visos parametros ir līdzīgs un dažos pat pārspēj daudz dārgākos “Samsung Galaxy S6” un “iPhone 6”.

Kā citi “Just5” tālruņi, arī “Freedom X1” atbalsta divu mikro-SIM karšu darbību, taču jaunajam tālrunim pievienota arī ātrās uzlādes tehnoloģija, kas 2800 mAh bateriju pilnībā uzlādēs pusotras stundas laikā. Tālrunis aprīkots ar astoņkodolu procesoru, 3GB operatīvo atmiņu un 32GB iebūvēto atmiņu. Tāpat tālrunis ieguvis konkurētspējīgu 16 megapikseļu aizmugurējo un 8 MP priekšējo “pašbilžu” kameru. “Freedom X1” maksās tikai 199 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+