Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
17. oktobris, 2016
Drukāt

“Nikon” iesaistās sporta kameru ražošanā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Nikon” izziņojis jaunas sporta kameras, kuras grasās mest izaicinājuma cimdu “GoPro” un citiem sporta kameru ražotājiem.

Sporta kameras paslēptas zem nosaukuma “KeyMission”. “KeyMission 360” būs unikāla ar to, ka spēs uzņemt 360 grādu 4K izšķirtspējas UHD video ar 24 kadriem sekundē. Kamerai nav LCD ekrāna, toties viss process ir pārvaldāms ar “Nikon SnapBridge” lietotni. Otra kamera – “KeyMission 170” arī spēj uzņemt 4K video, tā ir daļēji ūdensdroša un saņēmusi LCD ekrānu. Savukārt lētākā “KeyMission 80” spēj uzņemt 1080 pikseļu izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē. “KeyMission 360” maksā 499 eiro, “KeyMission 170” – 399, bet “KeyMission 80” maksā 299 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+