×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

“Metallica” jaunais studijas ieraksts iznāks gada beigās

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Grupas desmitais studijas albums, iespējams, parādīsies 2016. gada beigās.

Smagā metāla grupas desmitais studijas ieraksts iznāks 14. oktobrī, ziņo Vācijas laikraksts “Bild”, taču “Universal Records” nav apstiprinājis izlaišanas datumu.

Savukārt vadošais vokālists Džeimss Hetfīlds apstiprinājis, ka drīzumā ieraksts būs pabeigts. “Mēs pašlaik to liekam kopā, un cerams, ka jau rudenī cilvēki varēs to klausīties,” iepriekšējā mēnesī dziedātājs teicis žurnālam “Loudwire”. “Mēs esam patiesi satraukti, jo tas top jau ilgu laiku. Mums patīk veidot mūziku, un nākamais ieraksts ir tieši tāds, kādam tam ir jābūt.”

Jau astoņus gadus, kas grupas pastāvēšanas laikā ir ilgākais laiks starp studijas ierakstiem, fani gaida grupas iepriekšējā studijas ieraksta “Death Magnetic” turpinājumu.

“Metallica” bundzinieks Larss Ulrihs nesen pieminēja, ka ģimenes saistības radīja grūtības atrast laiku mūzikas ierakstīšanai.

“Man šķiet, ka mūsu ģimenes un pienākumi kļuvuši tik svarīgi, ka mums izveidojusies jauna sistēma,” viņš stāsta žurnālam “Citizens of Humanity”. “Mēs nepārtraukti kaut ko darām, bet ne vienmēr ar pilnu atdevi. Šāda sistēma mums der, un “Metallica” nav pārstājusi strādāt kopš 2005.gada.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+