Apbrīno

Metjū Makonahijam piešķir zvaigzni Holivudas slavas alejā 16

Foto – Leta/AFP

Amerikāņu aktieris un ASV Kinoakadēmijas balvas “Oskars” ieguvējs Metjū Makonahijs pirmdien ieguva savu zvaigzni prestižajā Holivudas slavas alejā Losandželosā.

“Tā ir īpaša diena, lielisks brīdis manā karjerā un manai ģimenei,” gaišas krāsas uzvalkā tērptais Makonahijs teica ceremonijā.

Simtiem fanu bija ieradušies Makonahija zvaigznes atklāšanu. Ceremonijā aktieri pavadīja viņa sieva brazīliete Kamila Alvesa un visi trīs pāra bērni.

45 vecajam aktierim svinīgajā brīdī pievienojās arī producents Dons Filipss un režisors Kristofers Nolans, kura vadībā tapusi viņa jaunākā filma “Interstellar” (“Starp zvaigznēm”).

“Makonahijs strādā smagāk nekā jebkurš cits. Viņš šo ir pelnījis,” sacīja Nolans, kurš ir režisors arī jaunākajai triloģijai par Betmenu.

Aktiera kolēģes filmā “Interstellar” Anne Hetaveja un Džesika Česteina pievienojās ceremonijai, kurā piedalījās daudz zvaigžņu.

Makonahijs kā labākais aktieris “Oskaru” saņēma šogad par lomu filmā “Dallas Buyers Club” (“Dalasas pircēju klubs”).

Viņš piedalījies arī tādās filmās kā “The Wolf of Wall Street” (“Volstrītas vilks”), “The Wedding Planner” (“Kāzu plānotāja”) un televīzijas seriālā “True Detective”.

Par pirmo lielo lomu Makonahijam kļuva darbs 1993. gada filmā “Dazed and Confused” (“Reibumā un neziņā”).

LA.lv