Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2014
Drukāt

Metropolīts Aleksandrs Lieldienās vēl prāta gaišumu un sirdsmieru

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas pareizticīgās baznīcas metropolīts Aleksandrs Lieldienās Latvijas iedzīvotājiem vēl prātu apgaismošanos ar augšāmcelšanās gaismu un sirdis, kas mājo svētā gara klusumā.

Metropolīts atgādina svētos rakstus un aicina ikvienu slavēt Kungu katrā dzīves dienā, ticēt uz viņa augšāmcelšanos un nešauboties sekot Dieva gribai. “Centīsimies uz dievišķo mīlestību atbildēt ar savu mīlestību gan pret mūsu radītāju, gan mūsu tuviniekiem,” novēl metropolīts.

“Mīlestībā lūdzos par katru no jums un lūdzu jūsu svētās lūgšanas par mūsu svētīgo valdnieku, Maskavas un visas Krievzemes patriarhu Kirilu, kura pirmsvētnieka vizīti mēs šogad sagaidām, par mūsu svēto Latvijas pareizticīgo baznīcu un tās virsganiem, par mūsu valsti un mūsu tautu, lai kungs pasargā mūs visus mierā un labklājībā, lai atbrīvo no bēdām, nelaimēm un visa ļaunā,” norāda metropolīts.

Augšāmcēlušā kunga svētība un miers lai ir ar jums visiem, Lieldienās novēl Aleksandrs.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+