×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
5. maijs, 2013
Drukāt

Metropolīts sveic pareizticīgos Kristus Augšāmcelšanās svētkos

Foto-LETAFoto-LETA

Būtu vienam pret otru uzmanīgākiem, darīt labu un, to darot, slavēt savu glābēju, to novēl Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs, 5.maijā sveicot Kristus Augšāmcelšanās svētkos, vēsta Latvijas radio.

„Gribu visiem novēlēt, lai mēs slavētu Dievu, ar to gūstot mieru savām sirdij un dvēselei. Lai mēs būtu cits pret citu uzmanīgāki un darītu labu un, to darot, slavētu savu Glābēju!” sacīja metropolīts Aleksandrs. Viņš arī vēlēja visiem labu veselību.

Svētdien, 5.maijā, pareizticīgo baznīca svin Kristus Augšāmcelšanās svētkus.

Latvijas pareizticīgās baznīcas mājas lapā atrodama metropolīta Aleksandra 5.maija uzruna Lieldienās. “Dārgie brāļi un māsas! Gaismu nesošajā un pestījošajā Augšāmcelšanās naktī mēs no jauna priecājamies un līksmojot dziedam un slavējam diženāko pasaules brīnumu – mūsu Kunga Jēzus Kristus Augšāmcelšanos no mirušajiem. Kopā ar Svēto Baznīcu priecājas visa redzamā un neredzamā pasaule, piepildīta prieka par sava Radītāja Augšāmcelšanos,” sacīja metropolīts Aleksandrs.

Viņš arī vēstīja, ka šogad aprit 400 gadi kopš Vissvētās Dievadzemdētājas brīnumdarošās Feodora ikonas iegūšanas. “Mīļotie tēvi, brāļi un māsas, no sirds vērsīsimies pie mūsu Vissvētās Valdnieces Dievadzemdētājas ar savām kvēlajām lūgšanām, lai Žēlsirdīgais Kungs ar Viņas gādību pasargātu mūs no visām bēdām, nelaimēm, ļaunuma un slimībām mūsu neilgajā zemes dzīvē,” vēstīja metropolīts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+