“Metta/Latvijas Universitāte” pārliecinoši nosargā vietu virslīgā 0

“Metta”/”Latvijas Universitāte” komanda trešdien arī pārspēles atbildes spēlē uzveica pirmās līgas otrās vietas ieguvēju “Valmiera Glass”/BSS, saglabājot vietu arī nākamās sezonas Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionātā.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Aizvadītajā mačā “Metta”/LU izcīnīja panākumu ar rezultātu 6:2 (2:0), kas divu spēļu summā ļāva triumfēt ar 9:3.

Kaut spēles ievadā dažas vārtu gūšanas iespējas bija arī valmieriešiem, jau pirmajās 20 minūtēs rezultātu atklāja Roberts Uldriķis, kurš bija sekmīgs izgājienā. 37.minūtē Gatis Kalniņš panāca 2:0 un vēl vairāk nostiprināja “Metta”/LU pārsvaru summā, bet otrā puslaika sākumā Uldriķis sasniedza jau 3:0, kuram drīz vien ar precīzu raidījumu pievienojās arī Armands Pētersons.

20 minūtes pirms pamatlaika beigām viens pret Rīgas kluba vārtiem nokļuva Jānis Lapss un iesita Valmieras komandas goda vārtus mačā, tomēr drīz vien 5:1 panāca Rendijs Šibass, kuram šis bija vien otrais mačs “Metta”/LU rindās.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām vēl vienus vārtus kompensācijas laikā iesita Valts Jaunzems, samazinot deficītu līdz 2:5, bet punktu mačam kompensācijas laikā pielika Kalniņš. Zīmīgi, ka iepriekš šosezon nevienā virslīgas spēlē nebija gūts vairāk par sešiem vārtiem.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā sestdien uzvaru izbraukumā ar 3:1 izcīnīja “Metta”/LU, tādējādi nodrošinot lielas priekšrocības atbildes mačā.

“Metta”/LU komanda šīs sezonas virslīgas turnīrā ierindojās septītajā vietā, kamēr Valmieras futbolisti “komanda.lv” pirmās līgas kopvērtējumā bija otrie.

“Metta”/LU pārspēlēs par vietas saglabāšanu virslīgā piedalījās jau trešo reizi pēc kārtas, taču allaž spējusi saglabāt vietu augstākajā līgā. Starp Latvijas stiprākajiem futbola klubiem tā spēlē kopš 2012.gada. Tikmēr Valmieras klubs virslīgā iepriekšējo reizi spēlēja 2003.gadā.

Kā pirmās līgas spēcīgākā komanda tiesības piedalīties nākamās sezonas virslīgas čempionātā izcīnīja “Caramba”/”Dinamo”.

Kā zināms, par šīs sezonas Latvijas čempioni kļuva “Liepāja”, valsts titulu izcīnot pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē un nodrošinot iespēju nākamgad piedalīties UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā. Tikmēr “Gulbenes” komanda saistībā ar aizdomīgām spēlēm šogad tika izslēgta no virslīgas, bet turnīru noslēdza septiņas vienības.