“Metta/LU” futbolisti saglabā vietu virslīgā 0

“Metta”/”Latvijas Universitāte” komanda otrajā pārspēlē par vietas saglabāšanu Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionātā svētdien ar 4:2 (1:2) pārspēja “Gulbenes” vienību, saglabājot vietu valsts spēcīgākajā līgā arī nākamajā sezonā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Abas spēles par vietu virslīgā šonedēļ norisinājās Hanzas vidusskolas futbola laukumā, “Metta”/LU komandai divu maču summā esot pārākai ar 5:2.

Spēles 12.minūtē “Metta”/LU komandu vadībā izvirzīja Gatis Kalniņš, bet līdz puslaika pārtraukumam pieredzējušais Vits Rimkus un Jevgeņijs Kazura deva “Gulbenei” vadību ar 2:1, lai arī 41.minūtē Aleksejs Bespalovs atstāja savu komandu mazākumā. Lai cerētu uz uzvaru divu spēļu summā, gulbeniešiem bija jāgūst vēl vismaz vieni vārti, tomēr otrajā puslaikā “Metta”/LU prata tikt pie trim bezatbildes vārtu guvumiem. Vispirms 67.minūtē 2:2 panāca Mārtiņš Milašēvičs, kurš bija precīzs no 11 metru soda sitiena atzīmes, bet pašās cīņas beigās divreiz izcēlās Kalniņš, nodrošinot sev “hat-trick”.

Jau vēstīts, ka pirmajā pārspēlē ceturtdien pārāki bija “Metta”/LU ar 1:0.

Otrajā pārspēlē rīdziniekiem nācās iztikt bez galvenā trenera Andra Riherta, kurš pirmajā mačā fiziski aizskāra pretinieku spēlētāju Dmitriju Telešu un tika diskvalificēts uz šo spēli.

Šajā sezonā “Metta”/LU ieņēma priekšpēdējo, devīto, vietu virslīgas čempionātā, 27 spēlēs savācot 19 punktus.

Savukārt “Gulbene” virslīgā spēlēja iepriekšējās divās sezonās, bet pērn nespēja tajā saglabāt vietu, tāpēc šogad sacentās pirmās līgas čempionātā, kurā ar 67 punktiem 30 spēlēs izcīnīja otro vietu.