“Metta/LU” pārsteidzoši atņem punktus daugavpiliešiem 0

“Metta”/LU Rīgā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Daugavpils “Daugavas” futbolistiem vienīgajā svētdien aizvadītajā spēlē Latvijas čempionāta virslīgā.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Pirmajā puslaikā “Metta”/LU vadībā izvirzīja Gatis Kalniņš, kurš  griezienā sita bumbu vārtu apakšējā stūrī, bet pēc pārtraukuma izlīdzinājumu viesiem pēc stūra sitiena panāca Mamuka Gongadze, informēja “Metta”/LU.

Jau ziņots, ka Ventspilī svētdien paredzētā FK “Ventspils” un “Liepājas metalurga” spēle nenotika. FK “Ventspils” valdot sēru noskaņām pēc kluba prezidenta Jurija Bespalova nāves, spēli pēc pretinieku abpusējas vienošanās ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) piekrišanu pārcēla uz vēlāku pagaidām nenoteiktu laiku.

Sestdien Rīgas “Skonto” savā hallē Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas spēlē pirmspēdējā minūtē izrāva uzvaru un ar 1:0 pārspēja Jūrmalas “Spartaku”.

Vienīgos vārtus spēles 89. minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Tads Labuks. Soda sitienu mājinieku labā nopelnīja Alans Siņeļņikovs.

“Skonto” izcīnīja otro uzvaru trīs spēlēs un turnīra tabulā ar septiņiem punktiem pakāpās uz pirmo vietu, taču konkurenti savas trešās kārtas spēles vēl tikai aizvadīs.

Vēl sestdien Rīgas “Daugavu” viesos rezultatīvā spēlē ar 4:3 pārspēja FK “Jelgavu”, arī tiekot pie otrās uzvaras trīs mačos, informē virslīga. Rīdzinieki pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 2:0, otrajā nonāca iedzinējos ar 2:3, tomēr mača beigās spēja izraut uzvaru. Jelgavnieki cieta otro zaudējumu trīs mačos.

Savukārt FC “Jūrmala” un FB “Gulbene” cīņa beidzās neizšķirti 2:2, jo gulbeniešiem spēles gaitā izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu. Abām komandām šis bija otrais neizšķirts šosezon un abām ir arī pa vienam zaudējumam.