×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
22. oktobris, 2013
Drukāt

“Metta/LU” saņem 300 latu sodu par fanu vēstījumu LFF

jelgavasvestnesis.lvjelgavasvestnesis.lv

Latvijas Virslīgas” futbola čempionāta komanda “Metta”/”Latvijas Universitāte” saņēmusi 300 latu sodu par kluba līdzjutēju izvietotu izkārtni, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Pagājušās nedēļas spēlē Jelgavā starp vietējo “Jelgavas” komandu un “Metta”/LU viesu vienības līdzjutēji tribīnēs bija izvietojuši izkārtni ar uzrakstu “Go home LFF – you’re drunk” (no angļus valodas “Ej mājās, LFF, – tu esi piedzērusies”).

Šādai darbībai pārkāpjot Latvijas Futbola ētikas kodeksu, klubs no LFF Disciplinārlietu komisijas puses saņēmis 300 latu sodu “par fanu grupas neētiska rakstura izkārtnes izmantošanu”.

Pēc šī mača pie 150 latu soda tikusi arī “Jelgavas” komanda, kas sodīta par komandas spēlētāju un oficiālo personu iejaukšanos tiesnešu darbībā, kā arī par drošības dienesta paviršu darbību pēc spēles. Kā pēc cīņas tiesneši ierakstīja protokolā, “kāds no “Jelgavas” spēlētājiem vai oficiālajām personām iesita pa roku otrajam tiesnesim”.

Savukārt jaunākajā LFF Disciplinārlietu komisijas sēdē pa 50 latu naudas sodiem saņēmušas “Skonto” un Daugavpils “Daugava”, kuru galvenie treneri Tamazs Pertija un Ivans Tabanovs pagājušās nedēļas savstarpējā mačā izcēlušies ar neētiskiem un necenzētiem izteicieniem saviem spēlētājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+