fsmetta.lv

“Metta/LU” uzvar pirmajā pārspēlē 0

Pirmajā pārspēlē par vietas saglabāšanu Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionātā ceturtdien “Metta”/”Latvijas Universitāte” komanda ar 1:0 (0:0) savā laukumā pārspēja “Gulbenes” vienību. Vienīgos vārtus mačā guva Marsels Vapne.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Spēles pirmajā daļā manāms pārsvars piederēja “Metta”/LU komandai, kas izdarīja vairākus sitienus uz Marka Bogdanova vārtiem, tomēr lielākoties tie bija vārtiem secen vai arī gana pārliecinoši spēlēja vārtsargs. Tikmēr “Gulbene” izmantoja pretuzbrukumu taktiku, taču nevienu tiešām reālu vārtu gūšanas iespēju viņiem neizdevās izveidot.

Savukārt otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās un “Metta”/LU vienībai vairs neizdevās tik bieži apdraudēt viesu vārtus, turklāt arī gulbeniešiem sanāca pāris reizes spēlē iesaistīt rīdzinieku vārtsargu Artūru Biezo. 69.minūtē “Metta”/LU bija ļoti tuvu vārtu guvumam, tomēr patraucēja vārtu stabs, bet minūti vēlāk “Gulbenes” soda laukumā tika nogāzts viens no rīdzinieku futbolistiem, bet 11 metru soda sitienu realizēja Marsels Vapne.

Turpinājumā “Gulbene” nebūt nemetās atspēlēties, bet spēlēja visnotaļ pasīvi un vārtus neguva. Savukārt “Metta”/LU droši nosargāja pārsvaru un uzvarēja ar 1:0.

Uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā. Arī otrā cīņa svētdien notiks atkal Hanzas vidusskolā, jo laukums Gulbenē vairs nav piemērots spēlēšanai.

Šajā sezonā “Metta”/LU ieņēma priekšpēdējo, devīto, vietu virslīgas čempionātā, 27 spēlēs savācot 19 punktus.

Savukārt “Gulbene” virslīgā spēlēja iepriekšējās divās sezonās, bet pērn nespēja tajā saglabāt vietu, tāpēc šogad sacentās pirmās līgas čempionātā, kurā ar 67 punktiem 30 spēlēs izcīnīja otro vietu.

Zīmīgi, ka pirmās līgas turnīrā Gulbenes divi rezultatīvākie spēlētāji Viktors Kurma un pieredzējušais Vits Rimkus kopā guva 41 vārtus (21+20), bet “Metta”/LU spēlētāji virslīgas čempionātā šosezon kopā spēja pretinieku vārtsargus pārspēt vien 15 reizes.