Mobilā versija
+4.6°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
21. decembris, 2015
Drukāt

Meža cūku izķeršanai Rīgā tērēs 7,6 tūkstošus eiro (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Meža cūku izķeršanai un pārvietošanai Rīgā tērēs 7,6 tūkstošus eiro, liecina publicētā informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Rīgas domes Plānošanas, iepirkumu un kontroles nodaļas izsludinātajā iepirkuma konkursā par mežacūku izķeršanu un pārvietošanu uz Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo mežniecības teritoriju saņemts viens piedāvājums.

Publicētā informācija liecina, ka darbus par 7,6 tūkstošiem eiro bez pievienotās vērtības nodokļa veiks biedrība “Pierīgas mednieku klubs”.

Jau ziņots, ka Rīgas teritorijā bieži vien tiek manītas mežacūkas, kuras posta apstādījumus. Mežacūku bari arī manīti pie Brīvības piemekļa, tāpēc tika pieņemts lēmums tās izķert un pārvietot.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt iesākt ar Ušakovu?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+